Dior
Sauvage EDT
“Dior Sauvage EDT — 200ml BNIB — $120 shipped”
$120.00
$0.60/ml
Near market · 2 comps · low confidence
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Dior
“Dior Sauvage EDT — 200ml BNIB — $120 shipped”
$120.00
$0.60/ml
Near market · 2 comps · low confidence
Rasasi
“Rasasi Hawas Private Luceo — 100ml BNIB — $60 shipped”
$60.00
$0.60/ml
Not enough comps yet
Cremo
“Cremo Palo Santo — 100ml BNIB ×2 $15 each”
$15.00
$0.15/ml
Not enough comps yet
Rochas
“Rochas Moustache EDP — 75ml BNIB ×2 $15 each”
$15.00
$0.20/ml
Not enough comps yet
❌❌❌ SOLD ❌❌❌
Looking to move a few bottles. Everything listed is **BNIB**
**Main Bottles** **Dior Sauvage EDT — 200ml BNIB — $120 shipped**
**Rasasi Hawas Private Luceo — 100ml BNIB — $60 shipped**
🔥 **Take Sauvage + Luceo for $150 shipp**ed
**Add-Ons Only**
**Cremo Palo Santo — 100ml BNIB ×2** $15 each **Both for $25**
**Rochas Moustache EDP — 75ml BNIB ×2** $15 each **Both for $25**
**💥 Take Everythi**ng
**$185 shipped for all 6 bottles** That’s: 200ml Sauvage EDT 100ml Hawas Private Luceo 200ml Cremo Palo Santo 150ml Rochas Moustache EDP **650ml total**
Primarily looking to sell, but open to trades for **one interesting bottle of comparable value**. Not looking to trade for multiple inexpensive bottles. CONUS only. Payment via PayPal F&F or G&S with buyer covering fee.
Thanks!
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.