Maison Crivelli
Oud Maracuja Extrait
“* SOLD!! Maison Crivelli Oud maracuja - 50 ml almost fulll
* $ 190 full presentation”
$195.00
$3.90/ml
Near market · 2 comps · low confidence
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Maison Crivelli
“* SOLD!! Maison Crivelli Oud maracuja - 50 ml almost fulll
* $ 190 full presentation”
$195.00
$3.90/ml
Near market · 2 comps · low confidence
Xerjoff
Full-bottle equivalent $94.12. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $94.12. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* SOLD!! Xerjoff 40 knots - 50 ml , 85% see pic for level
* $ 75 full presentation”
$80.00
$1.88/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Compared per remaining ml with other partial bottles
[Link to pictures](https://drive.google.com/drive/folders/1_IwGRT27g0G6BTSjeTm7oDAPsbLuXCKK)
Shipping is $5 flat. For Paypal G&S or insurance, buyer pays fees.
* SOLD!! ~~Maison Crivelli Oud maracuja - 50 ml almost fulll~~ * ~~$ 190 full presentation~~ * SOLD!! ~~Xerjoff 40 knots - 50 ml , 85% see pic for level~~ * ~~$ 75 full presentation~~
[Link to pictures](https://drive.google.com/drive/folders/1_IwGRT27g0G6BTSjeTm7oDAPsbLuXCKK)
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.