Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For salesoldPosted 4 days ago by u/brgquit · 31 comments

CC T&C & E Cashmere/ExNihilo SantalCalling/MC Hibiscus/Guerlain TobaccoHoney

Listing photos

5 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Clive Christian

Town & Country

full bottle50 mlfull presentation

$185.00

$3.70/ml

Not enough comps yet

Report a parsing error
Full
full bottle50 ml

$175.00

$3.50/ml

Not enough comps yet

Report a parsing error
Full
full bottle50 mlnew open boxfull presentation

$185.00

$3.70/ml

Not enough comps yet

Report a parsing error
Full
full bottle50 ml

$185.00

$3.70/ml

Not enough comps yet

Report a parsing error
Full
full bottle100 ml

$240.00

$2.40/ml

25% under market · 6 comps · medium confidence

Report a parsing error
Read the original postShow

Please check fill levels on the pics. Prices include shipping to conus only. Tracking provided. PayPal or Venmo. No trades. Please reply here before sending a dm. Thanks!

SOLD. CC Town and Country 50ml $185 w/presentation

SOLD. Ex Nihilo Santal Calling 50ml $175

SOLD. Maison Crivelli Hibiscus Mahajad 50ml $185 100% w/presentation Never Sprayed

SOLD. CC E Cashmere Musk 50ml $185

SOLD. Guerlain Tobacco Honey 100ml $240

[https://imgur.com/a/dNdXdhc](https://imgur.com/a/dNdXdhc)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$185.00active
4 days ago$175.00active
4 days ago$185.00active
4 days ago$185.00active
4 days ago$250.00active
4 days ago$185.00sold
4 days ago$185.00sold
4 days ago$175.00sold
4 days ago$240.00active
4 days ago$185.00sold
4 days ago$185.00active
4 days ago$185.00sold
3 days ago$240.00sold