Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/Ancient_Tadpole_9176 · 7 comments

— Designer / Cheapie Clearout

Listing photos

8 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~98 ml left

Lattafa

Khamrah

partial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $23.47. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $23.47. That is 27% above the $18.50 full-bottle median from 6 recent same-size full-bottle asks.

$23.00

$0.23/ml

Unusually low — verify before paying

MSRP $49.99 · Street $31.32

Message about this bottle
Report a parsing error
~57 ml left
partial bottle60 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $24.21. At this partial’s price per remaining ml, 60 ml would cost about $24.21. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$23.00

$0.40/ml

8% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~38 ml left
partial bottle40 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $18.95. At this partial’s price per remaining ml, 40 ml would cost about $18.95. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$18.00

$0.47/ml

22% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~95 ml left
partial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $24.21. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $24.21. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$23.00

$0.24/ml

18% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~124 ml left
partial bottle125 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $18.15. At this partial’s price per remaining ml, 125 ml would cost about $18.15. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$18.00

$0.15/ml

40% under market · 2 comps · low confidence

Street $32.99

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~125 ml left
partial bottle125 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $25.10. At this partial’s price per remaining ml, 125 ml would cost about $25.10. That is 13% below the $29.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$25.00

$0.20/ml

17% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~100 ml left
partial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $23.12. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $23.12. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$23.00

$0.23/ml

18% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~95 ml left
soldpartial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $26.32. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $26.32. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$25.00

$0.26/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

📸: [https://imgur.com/a/MCJ1RoP](https://imgur.com/a/MCJ1RoP)

Prices include shipping within CONUS. **PayPal G&S accepted.** Bottle-only unless otherwise noted. Check pics for exact fill line.

**DESIGNER / CHEAPIES**

• **Lattafa Khamrah** — 100ml, \~20 sprays, bottle only — **$23**

• **Coach for Men** — 60ml, \~95% full, bottle only — **$23**

• **Coach Blue** — 40ml, \~95% full, bottle only — **$18**

~~•~~ **~~Coach Green~~** ~~— 100ml, \~95% full, bottle only —~~ **~~$25~~**

• **Coach Open Road** — 100ml, \~95% full, bottle only — **$23**

• **Halloween Man X** — 125ml, \~10 sprays, bottle only — **$18**

**CLEARANCE**

• **Ariana Grande Love Notes Pink Woods** — 125ml, \~5 sprays, full presentation — **$25**

• **D&G Light Blue Summer Vibes EDT Pour Homme** — 100ml, \~5 sprays, bottle only — **$23**

**Bundle deals available — message me with what you're interested in and I'll make you a deal.**

Please comment before PM. Thanks!

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$25.00active
3 days ago$24.00active
3 days ago$18.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$18.00active
3 days ago$29.00active
3 days ago$25.00active
2 days ago$23.00active
2 days ago$23.00active
2 days ago$25.00sold
2 days ago$23.00active
2 days ago$25.00active
2 days ago$23.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.