Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/OkMaintenance8974 · 8 comments

Declutter Sale/ Designer

Listing photos

5 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Tom Ford

Noir Extreme

full bottle100 ml

$95.00

$0.95/ml

34% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Yves Saint Laurent

Eau de EDP

full bottle100 ml

$95.00

$0.95/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Giorgio Armani

Code Profumo

full bottle110 ml

$115.00

$1.05/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Montagne Parfums

Immensity

full bottle50 ml

$40.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Tom Ford

Beau De Jour

soldfull bottle100 ml

$125.00

$1.25/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Pay pal G/S you cover fee Plus 5 for shipping Please refer to photos for the fill line Prices negotiation and open to trades

Tom Ford- Noir Extreme 100ml $90

Tom Ford- Beau De Jour 100ml $120 **SOLD**

YSL- Eau DE Parfum 100ml $90

Armani Code- Profumo discontinued 110ml $110

Montagne- Immensity 50ml $35

[https://imgur.com/a/ksik2Pl](https://imgur.com/a/ksik2Pl)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$95.00active
4 days ago$125.00sold
4 days ago$95.00active
4 days ago$115.00active
4 days ago$40.00active

Asking about Noir Extreme 100 ml · $95