Regalien Ala+Hatir+Meftun, Penhaligon’s Sartorial+Sports Car Club, Tom Ford Oud Voyager, Jimmy Choo Man Blue, Alghabra Scent of Paradise, Burberry Windsor Tonic 15%, 19-69 La Habana, Carner Barcelona Botafumeiro, Sisology Deep Down+Overflowing, Hunq Barman+Carpenter+Mechanic
Listing photos
52 bottles in this post · 1 sold
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
HatirRegalien · Full · 80 mlFull · 80 ml$207.00$2.59/mlNo comps yet
MeftunRegalien · Full · 80 mlFull · 80 ml$207.00$2.59/mlNo comps yet
AlaRegalien · Full · 80 mlFull · 80 ml$207.00$2.59/mlNo comps yet
Oud VoyagerTom Ford · Full · 100 mlFull · 100 ml$282.00$2.82/mlNo comps yet
Tom Ford
Oud Voyager
“* 🔥 TOM FORD Oud Voyager 100 mL (BNIB, multiple available) $275”
Noble Oud18.21 Man Made · Partial · 100 ml · 80%Partial · 100 ml · 80%$37.00$0.46/mlNo comps yet
18.21 Man Made
Noble Oud
Full-bottle equivalent $46.25. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $46.25. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* 18.21 MAN MADE Noble Oud 100 mL (80%) - $30”
Scent of ParadiseAlghabra · Partial · 50 mlPartial · 50 ml$117.00$2.36/mlNo comps yet
Alghabra
Scent of Paradise
Full-bottle equivalent $118.18. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $118.18. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* ALGHABRA PARFUMS Scent of Paradise 50 mL (99%) - $110”
Geisha Vanilla HinokiAroma M · Partial · 50 ml · 95%Partial · 50 ml · 95%$107.00$2.25/mlNo comps yet
Aroma M
Geisha Vanilla Hinoki
Full-bottle equivalent $112.63. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $112.63. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* AROMA M Geisha Vanilla Hinoki 50 mL (95%) - $100”
Hippie WaterAtum · Partial · 50 ml · 85%Partial · 50 ml · 85%$102.00$2.40/mlNo comps yet
Atum
Hippie Water
Full-bottle equivalent $120.00. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $120.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* ATUM Hippie Water 50 mL (85%) - $95”
Juniper Java EDPBeach Geeza · Partial · 50 mlPartial · 50 ml$157.00$3.17/mlNo comps yet
Beach Geeza
Juniper Java EDP
Full-bottle equivalent $158.59. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $158.59. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* BEACH GEEZA Juniper Java EDP 50 mL (99%) - $150”
Pearl Leather EDPBeach Geeza · Partial · 50 mlPartial · 50 ml$157.00$3.17/mlNo comps yet
Beach Geeza
Pearl Leather EDP
Full-bottle equivalent $158.59. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $158.59. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* BEACH GEEZA Pearl Leather EDP 50 mL (99%) - $150”
Volume 1 Intelligence & FantasyA Beautiful Mind Series · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$157.00$1.65/mlNo comps yet
A Beautiful Mind Series
Volume 1 Intelligence & Fantasy
Full-bottle equivalent $165.26. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $165.26. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* BEAUTIFUL MIND SERIES Volume 1 Intelligence & Fantasy 100 mL (95%) - $150”
Windsor Tonic 15%Burberry · Partial · 100 ml · 15%Partial · 100 ml · 15%$157.00$10.47/mlNo comps yet
Burberry
Windsor Tonic 15%
Full-bottle equivalent $1,046.67. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $1,046.67. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* BURBERRY Windsor Tonic 15% 100 mL (BNIB tester, multiple available) - $150”
Journey ManCA Perfume · Partial · 50 ml · 95%Partial · 50 ml · 95%$27.00$0.57/mlNo comps yet
CA Perfume
Journey Man
Full-bottle equivalent $28.42. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $28.42. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* CA PERFUME Journey Man 50 mL (95%) - $20”
BotafumeiroCarner Barcelona · Full · 100 mlFull · 100 ml$72.00$0.72/mlNo comps yet
Carner Barcelona
Botafumeiro
“* CARNER BARCELONA Botafumeiro 100 mL (NWOB tester) - $65”
Rosas FrescasCoqui Coqui · Partial · 100 mlPartial · 100 ml$107.00$1.08/mlNo comps yet
Coqui Coqui
Rosas Frescas
Full-bottle equivalent $108.08. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $108.08. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* COQUI COQUI Rosas Frescas 100 mL (99%) - $100”
TabacoCoqui Coqui · Full · 100 mlFull · 100 ml$107.00$1.07/mlNo comps yet
Coqui Coqui
Tabaco
“* COQUI COQUI Tabaco 100 mL (BNIB tester) - $100”
Sandalwood and SuedeCremo · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$32.00$0.34/mlNo comps yet
Cremo
Sandalwood and Suede
Full-bottle equivalent $33.68. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $33.68. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* CREMO Sandalwood and Suede 100 mL (95%) - $25”
Al SahraThe Different Company · Partial · 100 mlPartial · 100 ml$67.00$0.68/mlNear market
The Different Company
Al Sahra
Full-bottle equivalent $68.37. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $68.37. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* DIFFERENT COMPANY Al Sahra 100 mL (98%, no cap) - $60”
$67.00
$0.68/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
Report a parsing error
Al SahraThe Different Company · Partial · 100 mlPartial · 100 ml$69.00$0.70/mlNear market
The Different Company
Al Sahra
Full-bottle equivalent $69.70. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $69.70. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* DIFFERENT COMPANY Al Sahra 100 mL (99%) - $62”
$69.00
$0.70/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
Report a parsing error
L’Être AiméDivine · Partial · 50 mlPartial · 50 ml$72.00$1.45/mlNo comps yet
Divine
L’Être Aimé
Full-bottle equivalent $72.73. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $72.73. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* DIVINE L’Être Aimé 50 mL (99%) - $65”
HarmattanElla K · Partial · 100 ml · 85%Partial · 100 ml · 85%$142.00$1.67/mlNo comps yet
Ella K
Harmattan
Full-bottle equivalent $167.06. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $167.06. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* ELLA K Harmattan 100 mL (85%) - $135”
Magia MaestraleFabbrica della Musa · Partial · 100 mlPartial · 100 ml$172.00$1.74/mlNo comps yet
Fabbrica della Musa
Magia Maestrale
Full-bottle equivalent $173.74. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $173.74. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* FABBRICA DELLA MUSA Magia Maestrale 100 mL (99%) - $165”
La SarrapiaFlorian Pontier · Partial · 100 mlPartial · 100 ml$177.00$1.81/mlNo comps yet
Florian Pontier
La Sarrapia
Full-bottle equivalent $180.61. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $180.61. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* FLORIAN PONTIER La Sarrapia 100 mL (98%) - $170”
Dahlia DivinGivenchy · Partial · 75 ml · 20%Partial · 75 ml · 20%$27.00$1.80/mlNo comps yet
Givenchy
Dahlia Divin
Full-bottle equivalent $135.00. At this partial’s price per remaining ml, 75 ml would cost about $135.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* GIVENCHY Dahlia Divin 75 mL (20%) - $20”
Iconic NuitGrandeur · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$22.00$0.23/mlNo comps yet
Grandeur
Iconic Nuit
Full-bottle equivalent $23.16. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $23.16. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* GRANDEUR Iconic Nuit 100 mL (95%) - $15”
AvenueGrandeur · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$27.00$0.28/mlNo comps yet
Grandeur
Avenue
Full-bottle equivalent $28.42. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $28.42. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* GRANDEUR New York Avenue 100 mL (95%) - $20”
002 BarmanHunq · Partial · 100 mlPartial · 100 ml$122.00$1.23/mlNo comps yet
Hunq
002 Barman
Full-bottle equivalent $123.23. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $123.23. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* HUNQ 002 Barman 100 mL (99%) - $115”
003 CarpenterHunq · Partial · 100 mlPartial · 100 ml$122.00$1.23/mlNo comps yet
Hunq
003 Carpenter
Full-bottle equivalent $123.23. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $123.23. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* HUNQ 003 Carpenter 100 mL (99%) - $115”
005 MechanicHunq · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$117.00$1.23/mlNo comps yet
Hunq
005 Mechanic
Full-bottle equivalent $123.16. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $123.16. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* HUNQ 005 Mechanic 100 mL (95%) - $110”
Il DolceIlmin · Partial · 30 mlPartial · 30 ml$107.00$3.60/mlNo comps yet
Ilmin
Il Dolce
Full-bottle equivalent $108.08. At this partial’s price per remaining ml, 30 ml would cost about $108.08. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* ILMIN Il Dolce 30 mL (99%) - $100”
Il SexuelIlmin · Partial · 30 mlPartial · 30 ml$107.00$3.60/mlNo comps yet
Ilmin
Il Sexuel
Full-bottle equivalent $108.08. At this partial’s price per remaining ml, 30 ml would cost about $108.08. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* ILMIN Il Sexuel 30 mL (99%) - $100”
Il VossIlmin · Partial · 30 mlPartial · 30 ml$107.00$3.60/mlNo comps yet
Ilmin
Il Voss
Full-bottle equivalent $108.08. At this partial’s price per remaining ml, 30 ml would cost about $108.08. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* ILMIN Il Voss 30 mL (99%) - $100”
Rêve en CuirIndult · Partial · 50 ml · 90%Partial · 50 ml · 90%$127.00$2.82/mlNo comps yet
Indult
Rêve en Cuir
Full-bottle equivalent $141.11. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $141.11. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* INDULT Reve en Cuir 50 mL (90%) - $120”
Rosa CentifoliaJ.F. Schwarzlose · Partial · 50 mlPartial · 50 ml$57.00$1.15/mlNo comps yet
J.F. Schwarzlose
Rosa Centifolia
Full-bottle equivalent $57.58. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $57.58. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* J.F. SCHWARZLOSE Rosa Centifolia 50 mL (99%) - $50”
Les FrivolitésJacques Fath · Partial · 50 mlPartial · 50 ml$47.00$0.95/mlNo comps yet
Jacques Fath
Les Frivolités
Full-bottle equivalent $47.47. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $47.47. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* JACQUES FATH Les Frivolités 50 mL (99%) - $40”
No 58GJiannowski · Partial · 30 mlPartial · 30 ml$67.00$2.26/mlNo comps yet
Jiannowski
No 58G
Full-bottle equivalent $67.68. At this partial’s price per remaining ml, 30 ml would cost about $67.68. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* JIANNOWSKI No 58G 30 mL (99%, "modern fougere") - $60”
Man Blue EDTJimmy Choo · Partial · 100 ml · 90%Partial · 100 ml · 90%$32.00$0.36/ml7% above market
Jimmy Choo
Man Blue EDT
Full-bottle equivalent $35.56. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $35.56. That is 42% above the $25.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“* JIMMY CHOO Man Blue 100 mL (90%) - $25”
$32.00
$0.36/ml
7% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
Report a parsing error
Imperial HaremJousset · Partial · 50 ml · 90%Partial · 50 ml · 90%$127.00$2.82/mlNo comps yet
Jousset
Imperial Harem
Full-bottle equivalent $141.11. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $141.11. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* JOUSSET Imperial Harem 50 mL (90%) - $120”
Orange CordoueKatana · Partial · 30 ml · 70%Partial · 30 ml · 70%$147.00$7.00/mlNo comps yet
Katana
Orange Cordoue
Full-bottle equivalent $210.00. At this partial’s price per remaining ml, 30 ml would cost about $210.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* KATANA Orange Cordoue 30 mL (70%) - $140”
Une RoseObvious Parfums · Partial · 100 ml · 45%Partial · 100 ml · 45%$37.00$0.82/mlNo comps yet
Obvious Parfums
Une Rose
Full-bottle equivalent $82.22. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $82.22. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* OBVIOUS PARFUMS Une Rose 100 mL (45%) - $30”
MinotaurePaloma Picasso · Partial · 125 ml · 95%Partial · 125 ml · 95%$37.00$0.31/mlNo comps yet
Paloma Picasso
Minotaure
Full-bottle equivalent $38.93. At this partial’s price per remaining ml, 125 ml would cost about $38.93. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* PALOMA PICASSO Minotaure 125 mL (95%) - $30”
Act 5 ParfumPantomime Parfum · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$177.00$1.86/mlNo comps yet
Pantomime Parfum
Act 5 Parfum
Full-bottle equivalent $186.32. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $186.32. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* PANTOMIME PARFUM Act 5 100 mL (95%) - $170”
Iris Homme ParfumParfum Satori · Partial · 50 ml · 75%Partial · 50 ml · 75%$132.00$3.52/mlNo comps yet
Parfum Satori
Iris Homme Parfum
Full-bottle equivalent $176.00. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $176.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* PARFUM SATORI Iris Homme 50 mL (75%) - $125”
Sports Car ClubPenhaligon's · Full · 100 mlFull · 100 ml$307.00$3.07/mlNo comps yet
Penhaligon's
Sports Car Club
“* PENHALIGON’S Sports Car Club 100 mL (BNIB, OG formulation) - $300”
Cuir AndalouRania j · Partial · 50 mlPartial · 50 ml$127.00$2.57/mlNo comps yet
Rania j
Cuir Andalou
Full-bottle equivalent $128.28. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $128.28. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* RANIA J Cuir Andalou 50 mL (99%) - $120”
Deep DownSisology · Partial · 50 ml · 95%Partial · 50 ml · 95%$127.00$2.67/mlNo comps yet
Sisology
Deep Down
Full-bottle equivalent $133.68. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $133.68. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* SISOLOGY Deep Down 50 mL (95%) - $120”
OverflowingSisology · Partial · 50 mlPartial · 50 ml$132.00$2.67/mlNo comps yet
Sisology
Overflowing
Full-bottle equivalent $133.33. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $133.33. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* SISOLOGY Overflowing 50 mL (99%) - $125”
ShaxativeSJA · Partial · 50 mlPartial · 50 ml$127.00$2.57/mlNo comps yet
SJA
Shaxative
Full-bottle equivalent $128.28. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $128.28. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* SJA Shaxative 50 mL (99%, "sandalwood+musk") - $120”
Eau CouerThomas de Monaco · Partial · 50 ml · 75%Partial · 50 ml · 75%$177.00$4.72/mlNo comps yet
Thomas de Monaco
Eau Couer
Full-bottle equivalent $236.00. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $236.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* THOMAS DE MONACO Eau Couer 50 mL (75%) - $170”
DrifterTrue Religion · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$27.00$0.28/mlNo comps yet
True Religion
Drifter
Full-bottle equivalent $28.42. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $28.42. That is 5% below the $30.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“* TRUE RELIGION Drifter 100 mL (95%) - $20”
Queen GenoviaYom & Layl · Partial · 33 ml · 90%Partial · 33 ml · 90%$27.00$0.91/mlNo comps yet
Yom & Layl
Queen Genovia
Full-bottle equivalent $30.00. At this partial’s price per remaining ml, 33 ml would cost about $30.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“* YOM & LAYL Queen Genovia 33 mL (90%) - $20”
SartorialPenhaligon's · sold · Full · 100 mlFull · 100 ml$177.00$1.77/mlsold
Penhaligon's
Sartorial
“* 🔥 PENHALIGON’S Sartorial 100 mL (BNIB) - $170 *SOLD*”
$177.00
$1.77/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Read the original postShowHide
Clearing out a few bottles from my stash. Also willing to decant most of these - see my full decant price list [here](https://docs.google.com/spreadsheets/d/11axSoCRnA8C3-pRLROJ-UrQkFtRazWC5fYRuzaQqH5M/pubhtml).
Payment accepted via Paypal F&F, Venmo F&F, or Zelle. $7 flat shipping to non-rural CONUS, +$3 to AK/HI/UST/rural\* zips (if mentioned prior to payment, +$5 otherwise; \* = according to USPS).
Due to postal regulations, unfortunately I can’t ship outside the US, to APO/FPO/DPO addresses, or via expedited services (e.g., USPS Priority, UPS/FedEx). Also not interested in trades at this time. Thank you for your understanding.
For sale (bottles only unless otherwise indicated):
* 🆕 [REGALIEN Hatir 80 mL](https://imgur.com/Vqhqk5C) (BNIB) - $200 * 🆕 [REGALIEN Meftun 80 mL](https://imgur.com/LMY24Zl) (BNIB) - $200 * 🆕 [REGALIEN Ala 80 mL](https://imgur.com/CJqKhqH) (BNIB tester) - $200 * ~~🔥 PENHALIGON’S Sartorial 100 mL (BNIB) - $170~~ ***SOLD*** * 🔥 [TOM FORD Oud Voyager 100 mL](https://imgur.com/lCmijxB) (BNIB, multiple available) $275 * [18.21 MAN MADE Noble Oud 100 mL](https://imgur.com/q0zBTpx) (80%) - $30 * [19-69 La Habana 100 mL](https://imgur.com/bEXsJ3L) (25%) - $50 * [ALGHABRA PARFUMS Scent of Paradise 50 mL](https://imgur.com/Sbzq1ow) (99%) - $110 * [AROMA M Geisha Vanilla Hinoki 50 mL](https://imgur.com/m9EvZPG) (95%) - $100 * [ATUM Hippie Water 50 mL](https://imgur.com/V1foPqz) (85%) - $95 * [BEACH GEEZA Juniper Java EDP 50 mL](https://imgur.com/bPFsrZS) (99%) - $150 * [BEACH GEEZA Pearl Leather EDP 50 mL](https://imgur.com/aci7byb) (99%) - $150 * [BEAUTIFUL MIND SERIES Volume 1 Intelligence & Fantasy 100 mL](https://imgur.com/0i7n6Yv) (95%) - $150 * [BURBERRY Windsor Tonic 15% 100 mL](https://imgur.com/IiKtmVb) (BNIB tester, multiple available) - $150 * [CA PERFUME Journey Man 50 mL](https://imgur.com/LRyFWaH) (95%) - $20 * [CARNER BARCELONA Botafumeiro 100 mL](https://imgur.com/9uQheRy) (NWOB tester) - $65 * [COQUI COQUI Rosas Frescas 100 mL](https://imgur.com/3qJssz3) (99%) - $100 * [COQUI COQUI Tabaco 100 mL](https://imgur.com/CVsXMkT) (BNIB tester) - $100 * [CREMO Sandalwood and Suede 100 mL](https://imgur.com/LmNIK1g) (95%) - $25 * [DIFFERENT COMPANY Al Sahra 100 mL](https://imgur.com/fyyfZud) (98%, no cap) - $60 * [DIFFERENT COMPANY Al Sahra 100 mL](https://imgur.com/fyyfZud) (99%) - $62 * [DIVINE L’Être Aimé 50 mL](https://imgur.com/YgkljVn) (99%) - $65 * [ELLA K Harmattan 100 mL](https://imgur.com/A35YkV4) (85%) - $135 * [FABBRICA DELLA MUSA Magia Maestrale 100 mL](https://imgur.com/FENpWBk) (99%) - $165 * [FLORIAN PONTIER La Sarrapia 100 mL](https://imgur.com/VTJQbcX) (98%) - $170 * [GIVENCHY Dahlia Divin 75 mL](https://imgur.com/Tw4bl3Q) (20%) - $20 * [GRANDEUR Iconic Nuit 100 mL](https://imgur.com/yAQYz8K) (95%) - $15 * [GRANDEUR New York Avenue 100 mL](https://imgur.com/4B0SyRJ) (95%) - $20 * [HAWTHORNE Play cologne discovery set 6 x 2 mL](https://imgur.com/VG0cWrR) (BNIB) - $25 * [HAWTHORNE Work cologne discovery set 6 x 2 mL](https://imgur.com/8cqlPRS) (BNIB) - $25 * [HUNQ 002 Barman 100 mL](https://imgur.com/5I8amaL) (99%) - $115 * [HUNQ 003 Carpenter 100 mL](https://imgur.com/oASTVlz) (99%) - $115 * [HUNQ 005 Mechanic 100 mL](https://imgur.com/sXusgAj) (95%) - $110 * [ILMIN Il Dolce 30 mL](https://imgur.com/e5xMmIe) (99%) - $100 * [ILMIN Il Sexuel 30 mL](https://imgur.com/eA1NUxh) (99%) - $100 * [ILMIN Il Voss 30 mL](https://imgur.com/x7SAdCN) (99%) - $100 * [INDULT Reve en Cuir 50 mL](https://imgur.com/qB8w9UL) (90%) - $120 * [J.F. SCHWARZLOSE Rosa Centifolia 50 mL](https://imgur.com/pe9seUl) (99%) - $50 * [JACQUES FATH Les Frivolités 50 mL](https://imgur.com/sNoNDZD) (99%) - $40 * [JIANNOWSKI No 58G 30 mL](https://imgur.com/AM44bnG) (99%, "modern fougere") - $60 * [JIMMY CHOO Man Blue 100 mL](https://imgur.com/U6XIlYU) (90%) - $25 * [JOUSSET Imperial Harem 50 mL](https://imgur.com/R81QsLf) (90%) - $120 * [KATANA Orange Cordoue 30 mL](https://imgur.com/7wYZtI7) (70%) - $140 * [OBVIOUS PARFUMS Une Rose 100 mL](https://imgur.com/kOGHrOM) (45%) - $30 * [PALOMA PICASSO Minotaure 125 mL](https://imgur.com/FiO01mk) (95%) - $30 * [PANTOMIME PARFUM Act 5 100 mL](https://imgur.com/30AFOiJ) (95%) - $170 * [PARFUM SATORI Iris Homme 50 mL](https://imgur.com/sa3eTLb) (75%) - $125 * [PENHALIGON’S Sports Car Club 100 mL](https://imgur.com/WAMehtp) (BNIB, OG formulation) - $300 * [RANIA J Cuir Andalou 50 mL](https://imgur.com/mLNv4TK) (99%) - $120 * [SISOLOGY Deep Down 50 mL](https://imgur.com/eLrYLiY) (95%) - $120 * [SISOLOGY Overflowing 50 mL](https://imgur.com/bYQBDtS) (99%) - $125 * [SJA Shaxative 50 mL](https://imgur.com/T0jf81e) (99%, "sandalwood+musk") - $120 * [THOMAS DE MONACO Eau Couer 50 mL](https://imgur.com/dpH0G8r) (75%) - $170 * [TRUE RELIGION Drifter 100 mL](https://imgur.com/o38HAVz) (95%) - $20 * [YOM & LAYL Queen Genovia 33 mL](https://imgur.com/7olqhOT) (90%) - $20
Please remember to comment before sending a chat. Thanks!
Listing history
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
This seller asks for a comment on the post before messaging.