Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For salesoldPosted 4 days ago by u/dize_raw · 11 comments

MP Radical Rose Extrait 100ml, Byredo Bal’DAfrique Absolu 100ml, Christian Provenzano Inspirato 100ml.

Listing photos

3 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~99 ml left

Matiere premiere

Radical Rose Extrait

full bottle100 mlusedbottle only

$230.00

$2.32/ml

Not enough comps yet

Report a parsing error
~99 ml left
full bottle100 mlusedfull presentation

$310.00

$3.13/ml

3% under market · 1 comp · low confidence

Report a parsing error
~99 ml left

Christian Provenzano

Inspirato Extrait

full bottle100 mlusedfull presentation

$210.00

$2.12/ml

Not enough comps yet

Report a parsing error
Read the original postShow

[https://imgur.com/a/8I46F6j](https://imgur.com/a/8I46F6j)

~~Radical Rose Extrait 99% full, no box-$230 Shipped~~

~~Bal D’afrique Absolu 99% full, full presentation-$310 shipped~~

~~Christian Provenzano Inspirato 99% full, full presentation-$210 Shipped~~

~~PayPal F&F/Zelle. No trades please.~~

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$230.00sold
4 days ago$310.00active
4 days ago$210.00active
3 days ago$310.00sold
3 days ago$210.00sold