Creed
Iris Debonair
“|Creed Iris Debonair|100ml|New, never sprayed|Yes|6|$400|”
$400.00
$4.00/ml
15% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Creed
“|Creed Iris Debonair|100ml|New, never sprayed|Yes|6|$400|”
$400.00
$4.00/ml
15% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCreed
“|Creed Aventus, Batch F004181|100ml|New, never sprayed|No|1|$300|”
$300.00
$3.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
MSRP $510.00 · 41% under · Street $413.27
[https://imgur.com/a/ZHA86ch](https://imgur.com/a/ZHA86ch)
All bottles are authentic, 100ml, and brand new. Never sprayed. Smoke-free home.
|Fragrance|Size|Condition|Box|Qty|Price (each)| |:-|:-|:-|:-|:-|:-| |Creed Iris Debonair|100ml|New, never sprayed|Yes|6|$400| |~~Creed Aventus, Batch F004181~~|~~100ml~~|~~New, never sprayed~~|~~No~~|~~1~~|~~$300~~|
**🎁 Free 1ml sample with every purchase** Every bottle comes with a free 1ml sample of the same fragrance. Test the sample first before you spray your full bottle. If it isn't for you, the full bottle stays untouched and keeps its resale value.
(got this idea from someone on here but couldn't find the post but thank you for the great idea!!!)
**Terms:**
* Prices include shipping within CONUS * PayPal G&S (buyer covers fees) * Open to reasonable offers and bundle deals * Ships within 1 business days, well packed * Not interested in trades right now
Comment before you PM. Thanks for looking!
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
This seller asks for a comment on the post before messaging.