Diptyque
Tam Dao EDT
“📍Diptyque - Tam Dao EDT 100ml. Sealed BNIB. [$140] [link]”
$140.00
$1.40/ml
8% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Diptyque
“📍Diptyque - Tam Dao EDT 100ml. Sealed BNIB. [$140] [link]”
$140.00
$1.40/ml
8% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCarthusia
“📍Carthusia - IO Capri 50ml. 99% test sprays missing [$75] [link]”
Le Jardin Retrouvé
Full-bottle equivalent $75.00. At this partial’s price per remaining ml, 15 ml would cost about $75.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“📍Le Jardin Retrouve - Mousse Arashiyama 15ml. Test Sprays missing [$50] [link]”
Yves Saint Laurent
“🎈{ADDON ONLY} YSL - Babycat 10ml decant. Test sprays missing. [$25] [link]”
$25.00
$2.50/ml
40% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
D.S. & Durga
Full-bottle equivalent $27.27. At this partial’s price per remaining ml, 7.5 ml would cost about $27.27. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“🎈{ADDON ONLY} DS & Durga - Pistachio 7.5ml Travel bottle, 2 sprays missing. [$20] [link]”
D.S. & Durga
Full-bottle equivalent $27.27. At this partial’s price per remaining ml, 7.5 ml would cost about $27.27. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“🎈{ADDON ONLY} DS & Durga - Rose Pacific 7.5ml Travel bottle, 2 sprays missing. [$20] [link]”
Mémo Paris
“📍Memo - French Leather 30ml. 98% sprayed 10 times [$95] SOLD”
$95.00
$3.23/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
All pictures: [https://imgur.com/nGAuzuq](https://imgur.com/nGAuzuq)
***All sales must be G&S, paypal or venmo. Buyer covers G&S, I'll cover shipping.***
📍Diptyque - Tam Dao EDT 100ml. Sealed BNIB. \[$140\] [https://imgur.com/9CbFEew](https://imgur.com/9CbFEew)
📍Carthusia - IO Capri 50ml. 99% test sprays missing \[$75\] [https://imgur.com/H8vP0XK](https://imgur.com/H8vP0XK)
📍~~Memo - French Leather 30ml. 98% sprayed 10 times \[$95\]~~ **SOLD**
📍Giardini Di Toscana Discovery Set. BNIB \[$60\] [https://imgur.com/00iyMKb](https://imgur.com/00iyMKb)
📍House of Cosmo Discovery Set. 2 Sprays missing per sample. \[$30\] [https://imgur.com/NqkPNg4](https://imgur.com/NqkPNg4)
📍Maison Mataha Discovery Set. BNIB \[$30\] [https://imgur.com/rIcDDbF](https://imgur.com/rIcDDbF)
📍Le Jardin Retrouve - Mousse Arashiyama 15ml. Test Sprays missing \[$50\] [https://imgur.com/qdA4JsO](https://imgur.com/qdA4JsO)
🎈{ADDON ONLY} YSL - Babycat 10ml decant. Test sprays missing. \[$25\] [https://imgur.com/7lyALVZ](https://imgur.com/7lyALVZ)
🎈{ADDON ONLY} DS & Durga - Pistachio 7.5ml Travel bottle, 2 sprays missing. \[$20\] [https://imgur.com/CxsQbFi](https://imgur.com/CxsQbFi)
🎈{ADDON ONLY} DS & Durga - Rose Pacific 7.5ml Travel bottle, 2 sprays missing. \[$20\] [https://imgur.com/CxsQbFi](https://imgur.com/CxsQbFi)
💵Buy all 3 add-on items for $55. Or $50 if you a bundle all three with another item.
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Pistachio 7.5 ml · $20