$90.00
$0.91/ml
38% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
$90.00
$0.91/ml
38% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleEx Nihilo
“Brompton Immortals Extrait Full with box sprayed once 100ml (bottle) - $570 SOLD”
$570.00
$5.70/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Louis Vuitton
“Ombré Nomade 100ml fill level shown (bottle) - $320”
$320.00
$3.20/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Byredo
“Mojave Ghost Absolu 100ml 99% full with box (bottle) - $310”
$310.00
$3.13/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Aaron Terence Hughes
“ATH Hard Candy Elixir 50ml 99% full with box (bottle) - $240”
$240.00
$4.85/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Maison Asrar
“Maison Asrar Belgravia sprayed once with box - $40”
$40.00
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Dolce & Gabbana
“D&G the one edp 150ml sprayed few times (bottle) -$50”
$50.00
$0.33/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
$40.00
$1.36/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
~~Brompton Immortals Extrait Full with box sprayed once 100ml (bottle) - $570~~ SOLD
[~~https://imgur.com/a/HscG59v~~](https://imgur.com/a/HscG59v)
~~Ombré Nomade 100ml fill level shown (bottle) - $320~~
[~~https://imgur.com/a/zWwNp1u~~](https://imgur.com/a/zWwNp1u) SOLD
~~Mojave Ghost Absolu 100ml 99% full with box (bottle) - $310~~
[~~https://imgur.com/a/jKMhF9E~~](https://imgur.com/a/jKMhF9E) SOLD
~~ATH Hard Candy Elixir 50ml 99% full with box (bottle) - $240~~
[~~https://imgur.com/a/AtBCfhD~~](https://imgur.com/a/AtBCfhD)\~\~ \~\~SOLD
~~Maison Asrar Belgravia sprayed once with box - $40~~
[~~https://imgur.com/a/UejoyKP~~](https://imgur.com/a/UejoyKP)\~\~ \~\~SOLD
Cheap:
Tom Ford Noir Extrême 100ml 99% full (bottle) - $90 [https://imgur.com/a/XccL4Sj](https://imgur.com/a/XccL4Sj)
~~D&G the one edp 150ml sprayed few times (bottle) -$50~~ [~~https://imgur.com/a/qPucnFk~~](https://imgur.com/a/qPucnFk) SOLD
~~ATH Legend 30ml 98% full (bottle) -$40~~ [~~https://imgur.com/a/pEHpXBC~~](https://imgur.com/a/pEHpXBC) SOLD
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Noir Extreme 100 ml · $90