Sale or Swaps Cheaper than a Chinese Takout ♻️🚢
Listing photos
15 bottles in this post · 3 sold
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Plus PlusDiesel · Full · 75 mlFull · 75 ml$10.00$0.13/mlNo comps yet
One Man Show OudJacques Bogart · Partial · 100 mlPartial · 100 ml$60.00$0.62/mlNo comps yet
Jacques Bogart
One Man Show Oud
Full-bottle equivalent $61.86. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $61.86. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“$60 - Vintage One Man Show Oud - 3.4oz - 97%”
NajdiaLattafa · Full · 100 mlFull · 100 ml$15.00$0.15/mlNo comps yet
Lattafa
Najdia
“$15 - Najdia - 3.4oz - BNIB (w/perfumed spray)”
ShockCalvin Klein · Full · 100 mlFull · 100 ml$15.00$0.15/mlNo comps yet
AventusCreed · Decant · 10 mlDecant · 10 ml$30.00$3.00/ml6% under market
$30.00
$3.00/ml
6% under market · 8 comps · high confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
AventusCreed · Decant · 5 mlDecant · 5 ml$15.00$3.00/ml32% under market
$15.00
$3.00/ml
32% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Report a parsing error
CK OneCalvin Klein · Trade · 50 ml · 90%Trade · 50 ml · 90%—No comps yet
Acqua di Gio EDTGiorgio Armani · Trade · 15 mlTrade · 15 ml—No comps yet
Giorgio Armani
Acqua di Gio EDT
“(ADD ON) ADG EDT travel bottle - 15ml - BNIB”
Date for MenFragrance One · Partial · 100 ml · 85%Partial · 100 ml · 85%$40.00$0.47/mlNo comps yet
Fragrance One
Date for Men
Full-bottle equivalent $47.06. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $47.06. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“$40 - Date for men - 3.4oz - 85% (decanted into LV style bottle)”
KourosYves Saint Laurent · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$65.00$0.68/mlNo comps yet
Yves Saint Laurent
Kouros
Full-bottle equivalent $68.42. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $68.42. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“$65 - Ysl Kouros - 3.4oz - 95%”
Guilty Black EDTGucci · Partial · 90 ml · 66%Partial · 90 ml · 66%$55.00$0.93/mlNo comps yet
Gucci
Guilty Black EDT
Full-bottle equivalent $83.33. At this partial’s price per remaining ml, 90 ml would cost about $83.33. That is 19% above the $70.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“$55 - Gucci Guilty Black - 3.0oz - 66%”
Eternity AquaCalvin Klein · Partial · 200 ml · 96%Partial · 200 ml · 96%$40.00$0.21/mlNo comps yet
Calvin Klein
Eternity Aqua
Full-bottle equivalent $41.67. At this partial’s price per remaining ml, 200 ml would cost about $41.67. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“$40 - CK eternity Aqua - 6.7oz - 96%”
One Man ShowJacques Bogart · sold · Full · 100 mlFull · 100 ml$10.00$0.10/mlsold
Jacques Bogart
One Man Show
“$10 - One man Show - 3.4oz - BNIB”
$10.00
$0.10/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Bade'e Al OudLattafa · sold · Partial · 100 ml · 60%Partial · 100 ml · 60%$10.00$0.17/mlsold
Lattafa
Bade'e Al Oud
Full-bottle equivalent $16.67. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $16.67. That is 28% below the $23.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“$10 - Bade’e Al Oud - 3.4oz - 60%”
$10.00
$0.17/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
EmeerLattafa · sold · Partial · 100 ml · 95%Partial · 100 ml · 95%$20.00$0.21/mlsold
Lattafa
Emeer
Full-bottle equivalent $21.05. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $21.05. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“$20 - Lattafa Emeer - 3.4oz - 95%”
$20.00
$0.21/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Read the original postShowHide
COLOGNE PHOTOS [https://imgur.com/a/J5PhL9W](https://imgur.com/a/J5PhL9W)
🇺🇸 Shipping in CONUS 🇺🇸
WILL GIVE BUNDLE DEALS TRYING TO GET GONE. FREE SHIP ABOVE $50
With Box - 🆕📦
$10 - Diesel plus plus - 2.5oz - BNIB
~~$10 - One man Show - 3.4oz - BNIB~~
$60 - Vintage One Man Show Oud - 3.4oz - 97%
$15 - Najdia - 3.4oz - BNIB (w/perfumed spray)
$15 - CK Shock - 3.4oz - BNIB
~~$10 - Bade’e Al Oud - 3.4oz - 60%~~
No Boxes - 🛒❌
$30 - Creed Aventus 10ML pressurized decant
$15 - Creed Aventus 5ML pressurized decant
(ADD ON) CK one - 1.7oz - 90%
(ADD ON) ADG EDT travel bottle - 15ml - BNIB
$40 - Date for men - 3.4oz - 85% (decanted into LV style bottle)
$65 - Ysl Kouros - 3.4oz - 95%
$55 - Gucci Guilty Black - 3.0oz - 66%
$40 - CK eternity Aqua - 6.7oz - 96%
~~$20 - Lattafa Emeer - 3.4oz - 95%~~
Listing history
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Aventus 10 ml · $30