Yves Saint Laurent
Babycat
β[WTS] Ysl babycat ,Tuxedo, Les Sabres Roses, Gaiac 10π₯π₯π₯ (Bottle) Ysl babycat 125 ml (no presentation) $250 π’ see levels u/OckyFlock soldβ
$250.00
$2.00/ml
9% above market Β· 1 comp Β· low confidence
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Yves Saint Laurent
β[WTS] Ysl babycat ,Tuxedo, Les Sabres Roses, Gaiac 10π₯π₯π₯ (Bottle) Ysl babycat 125 ml (no presentation) $250 π’ see levels u/OckyFlock soldβ
$250.00
$2.00/ml
9% above market Β· 1 comp Β· low confidence
Yves Saint Laurent
$240.00
$1.92/ml
Not enough comps yet
Louis Vuitton
β[WTS] Ysl babycat ,Tuxedo, Les Sabres Roses, Gaiac 10π₯π₯π₯ (Bottle)
LV Les sabres Roses ( no presentation) $510 π’ see level sofd u/38_Claudioβ
$510.00
Not enough comps yet
βCreed Silver mountain water 50 ml ( no presentation) $80 π’ see levels sold [u/Common\_Mycologist\_53](u/Common_Mycologist_53)β
$80.00
$1.60/ml
45% under market Β· 1 comp Β· low confidence
Hot sale!!! π₯π₯π₯π₯
Ysl babycat 125 ml (no presentation) $250 π’ see levels [u/OckyFlock](u/OckyFlock) sold
\~\~Ysl Tuxedo 125 ml ( no presentation) $240 π’ see\~\~ levels Sold \[[u/Asleep](u/Asleep)\\\_Ad\\\_6871\]([u/Asleep\_Ad\_6871](u/Asleep_Ad_6871)) sold \~\~LV Les sabres Roses ( no presentation) $510 π’\~\~ see level sofd [u/38\_Claudio](u/38_Claudio)
\~\~Ysl 6 125 ml ( no presentation) $ 240 π’ see levels [u/Babsyel](u/Babsyel)\~\~sold
\~\~Ysl 24 125 ml ( no presentation) $ 160 π’\~\~ see levels \[[u/dee](u/dee)\\\_spears\]([u/dee\_spears](u/dee_spears)) sold
\~\~Creed Silver mountain water 50 ml ( no presentation) $80 π’\~\~ see levels sold \[[u/Common](u/Common)\\\_Mycologist\\\_53\]([u/Common\_Mycologist\_53](u/Common_Mycologist_53))
Will accept PayPal FF , Cashapp, Zelle , Paypal G&S add fees please
\[[https://imgur.com/a/rSdcZn9](https://imgur.com/a/rSdcZn9)
Gaiac 10 i change my mind on it
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.