Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 6 days ago by u/RstyKnfe · 7 comments

Molecule 03, MM Coffee Break, Zegna La Panoramica, Chanel L'Exclusifs EDC, TF Neroli Portofino, D&G Light Blue Femme, Demon Dancer decant, Samples Bundle

Listing photos

12 bottles in this post · 6 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

La PanoramicaZegna · Full · 100 ml$300.00$3.03/ml5% above market
~99 ml left
full bottle100 mlusedfull presentation

$300.00

$3.03/ml

5% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Les Exclusifs EDCChanel · Full · 200 ml$175.00$0.88/ml3% above market
Full
full bottle200 mlusedbottle only

$175.00

$0.88/ml

3% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Molecule 03Escentric Molecules · Full · 100 ml$55.00$0.55/ml8% under market
~100 ml left

Escentric Molecules

Molecule 03

full bottle100 mlusedfull presentation

$55.00

$0.55/ml

8% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Metal Rain EDPBanana Republic · Full · 75 ml$15.00$0.21/ml9% under market
~73 ml left

Banana Republic

Metal Rain EDP

full bottle75 mlusedfull presentation

$15.00

$0.21/ml

9% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Light Blue Pour FemmeDolce & Gabbana · Full · 200 ml$60.00$0.30/ml5% under market
~198 ml left

Dolce & Gabbana

Light Blue Pour Femme

full bottle200 mlusedfull presentation

$60.00

$0.30/ml

5% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
KhamrahLattafa · Full · 100 ml$10.00$0.10/ml47% under market
~99 ml left

Lattafa

Khamrah

full bottle100 mlusedbottle only

$10.00

$0.10/ml

47% under market · 5 comps · medium confidence

MSRP $49.99 · 80% under · Street $31.32

Message about this bottle
Report a parsing error
Replica Coffee BreakMaison Margiela · sold · Full · 100 ml$60.00$0.62/mlsold
~97 ml left

Maison Margiela

Replica Coffee Break

soldfull bottle100 mlusedfull presentation

$60.00

$0.62/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Neroli PortofinoTom Ford · sold · Full · 50 ml · 96%$125.00$2.60/mlsold
~48 ml left
soldfull bottle50 mlusedbottle only

$125.00

$2.60/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Khamrah QahwaLattafa · sold · Full · 100 ml$10.00$0.10/mlsold
~99 ml left
soldfull bottle100 mlusedbottle only

$10.00

$0.10/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Demon DancerEx Nihilo · sold · Decant · 10 ml · 96%$44.00$4.58/mlsold
~10 ml left

Ex Nihilo

Demon Dancer

solddecant10 mlused

$44.00

$4.58/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Torino21Xerjoff · sold · Sample · 2 ml$4.00$2.00/mlsold
Full

Xerjoff

Torino21

soldsample2 mlused

$4.00

$2.00/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
OromBvlgari · sold · Sample · 2 ml$5.00$2.50/mlsold
Full

Bvlgari

Orom

soldsample2 mlused

$5.00

$2.50/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

[https://imgur.com/a/QbNCVzs](https://imgur.com/a/QbNCVzs) (see fill levels in photos)

Prioritizing multi-bottle purchases. Free Shipping above $100 total, otherwise +$7 for shipping. CONUS only.

**Bottles:**

**Zegna La Panoramica** (2026 release) \~99/100ml full pres - $300

**Chanel Les Exclusifs Eau de Cologne** 200ml full, no pres, slight scratch on front label (see images) - $175

**Escentric Molecules Molecule 03** Test sprays only \~99.8/100ml full pres - $55

**~~Maison Margiela Replica Coffee Break~~** ~~\~97/100ml full pres - $60~~ SOLD

**~~Tom Ford~~** **~~Neroli Portofino~~** ~~\~48/50ml no pres - $125~~ SOLD

**Banana Republic** **Metal Rain** \~73/75ml full pres - $15

**Dolce & Gabbana** **Light Blue Pour Femme** \~198/200ml full pres - $60

**Lattafa Khamrah** 99/100ml no pres - $10

**~~Lattafa Khamrah Qahwa~~** ~~99/100ml no pres - $10~~ SOLD

\------------------------------------------------------------------------------

**Decants:**

**~~Ex Nihilo Demon Dancer~~** ~~\~9.6/10ml - $44~~ SOLD

\------------------------------------------------------------------------------

**Sample Bundle** \- **~~$70~~** **$60 shipped as bundle (****~~$99~~** **$90 raw total):**

Black line shows level. All partial 2ml atomizer bottles except for Kerosnee, Chanel, Le Labo, and Hacivat X.

* John Varvatos Castiero $4 * Xerjoff Mefisto $3 * Kerosene Blackmail $4 * YSL Saharienne $5 * ~~Xerjoff Torino 21 $4~~ SOLD * ~~Bvlgari Orom $5~~ SOLD * PDM Sedley $3 * Amouage Timber $5 * Acqua Di Gio EDP Intense $3 * Halfeti Leather $5 * MFK Aqua Universalis $5 * MFK Masculin Pluriel $4 * Initio Magnetic Blend #7 $3 * Nishane Hacivat X $2 * Le Labo Bergamote 22 (official) $5 * Chanel Sycomore (official) $6 * ATH Gin Sling (official) $6 * Diptyque Philosykos (official) $5 * Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait (official) $8 * Ex Nihilo Gold Immortals EDP (official) $7 * Tom Ford Taormina Orange (official) $7 * Tom Ford Taormina Orange (official) $7

PayPal FF, Venmo, or Zelle accepted. Items ship Tuesday at the earliest.

**Must comment on post** ***prior*** **to DMing. Buyers will be served in the order in which comments were left, not initial DM.**

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

6 days ago$10.00active
6 days ago$12.00sold
6 days ago$11.00active
6 days ago$14.00active
6 days ago$13.00active
6 days ago$13.00active
6 days ago$12.00active
6 days ago$11.00active
6 days ago$307.00active
6 days ago$182.00active
6 days ago$62.00active
6 days ago$67.00sold
6 days ago$132.00sold
6 days ago$22.00active
6 days ago$67.00active
6 days ago$17.00active
6 days ago$17.00sold
6 days ago$51.00sold
6 days ago$9.00active
6 days ago$15.00active
6 days ago$14.00active
6 days ago$11.00active
6 days ago$10.00active
6 days ago$12.00active
6 days ago$12.00active
6 days ago$12.00active
6 days ago$10.00active
6 days ago$10.00active
6 days ago$11.00sold
6 days ago$12.00active
6 days ago$12.00active
3 days ago$300.00active
3 days ago$175.00active
3 days ago$55.00active
3 days ago$60.00sold
3 days ago$125.00sold
3 days ago$15.00active
3 days ago$60.00active
3 days ago$10.00active
3 days ago$10.00sold
3 days ago$44.00sold
3 days ago$4.00sold
3 days ago$5.00sold

Asking about Molecule 03 100 ml · $55