Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 6 days ago by u/coloradocanyon1231 · 8 comments

Amouage lineage, enclave, BDK impadia

Listing photos

3 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~90 ml left

Amouage

Lineage

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $261.11. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $261.11. That is 24% above the $210.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$235.00

$2.61/ml

34% under retail · medium confidence

Retail $395.00

Message about this bottle
Report a parsing error
~85 ml left

BDK Parfums

Impadia

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $158.82. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $158.82. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$135.00

$1.59/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~85 ml left

Amouage

Enclave

soldpartial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $245.88. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $245.88. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$209.00

$2.46/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

MSRP $395.00

Report a parsing error
Read the original postShow

Prices shipped, accepting zelle, Venmo, PayPal ff

Amouage lineage full Pres \~90/100ml: $235

~~Amouage enclave bottle only \~85/100 ml:~~ $209 SOLD

BDK impadia full Pres \~85/100ml: $135

[https://imgur.com/a/0pI9bhO](https://imgur.com/a/0pI9bhO)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

6 days ago$235.00sold
6 days ago$209.00sold
6 days ago$135.00sold
3 days ago$235.00active
3 days ago$209.00sold
3 days ago$135.00active

Asking about Lineage 100 ml · $235