Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 6 days ago by u/Wiggletastic · 4 comments

Xerjoff 40 Knots, Acqua di Gio Elixir, Mancera Roses Greedy,

Listing photos

3 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~44 ml left

Giorgio Armani

Acqua di Gio Elixir

partial bottle50 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $85.62. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $85.62. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$75.00

$1.71/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~72 ml left
partial bottle120 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $66.67. At this partial’s price per remaining ml, 120 ml would cost about $66.67. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$40.00

$0.56/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left

Xerjoff

40 Knots

soldfull bottle100 mlusedfull presentation

$135.00

$1.38/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

MSRP $275.00

Report a parsing error
Read the original postShow

Looking to sell the following bottles (bottle)

No Trades

All Prices include free shipping in the United States

Acqua Di Gio Elixir 50ml (85-90% ish) $75 full presentation

~~Xerjoff 40 Knots 100ml (98%) $135 full presentation~~Sold

Mancera Roses Greedy 120ml (60%) $40 does not have the box

https://imgur.com/a/zQZXzy5

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

6 days ago$75.00sold
6 days ago$40.00sold
6 days ago$135.00sold
3 days ago$75.00active
3 days ago$40.00active
3 days ago$75.00active
3 days ago$135.00sold
3 days ago$40.00active

Deals happen on Reddit with u/Wiggletastic.