Byredo
Bal d'Afrique
“* Byredo Bal d'Afrique — 100mL — BNIB — $210 shipped”
$210.00
$2.10/ml
15% above market · 2 comps · low confidence
MSRP $330.00 · 36% under
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Byredo
“* Byredo Bal d'Afrique — 100mL — BNIB — $210 shipped”
$210.00
$2.10/ml
15% above market · 2 comps · low confidence
MSRP $330.00 · 36% under
Message about this bottleByredo
“* Byredo Rouge Chaotique Extrait — 70mL — BNIB — $280 shipped”
$280.00
$4.00/ml
Near market · 2 comps · low confidence
Retail $465.00 · 40% under
Message about this bottleMaison Crivelli
“* Maison Crivelli Tubéreuse Astrale Extrait — 100mL — BNIB — $315 shipped”
Parfums de Marly
“* Parfums de Marly Pegasus — 125mL — BNIB — $180 shipped”
$180.00
$1.44/ml
28% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleEssential Parfums
“* Essential Parfums Mon Vetiver Tester - 100 mL - $90 shipped”
$90.00
$0.90/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleByredo
“* Byredo Bibliothèque — 100mL — BNIB — $190 shipped SOLD”
$190.00
$1.90/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
MSRP $330.00
Selling a few fragrances ... **Prices include CONUS shipping.** PayPal G&S accepted.
* [Byredo Bal d'Afrique ](https://i.imgur.com/9yMpEUB.jpg)— 100mL — BNIB — **$210 shipped** * [~~Byredo Bibliothèque~~](https://i.imgur.com/AToYXmg.jpg) ~~— 100mL — BNIB —~~ **~~$190 shipped~~** **SOLD** * [Byredo Rouge Chaotique Extrait ](https://i.imgur.com/J5q6CDo.jpg)— 70mL — BNIB — **$280 shipped** * [Maison Crivelli Tubéreuse Astrale Extrait](https://i.imgur.com/e4TmJ96.jpg) — 100mL — BNIB — **$315 shipped** * [Parfums de Marly Pegasus](https://i.imgur.com/idXk6PO.jpg) — 125mL — BNIB — **$180 shipped** * [Essential Parfums Mon Vetiver Tester](https://i.imgur.com/zUlTZbo.jpg) **-** 100 mL - **$90 shipped**
All bottles will be packaged carefully and shipped promptly.
CONUS only. Please comment before sending chat/PM.
Thanks!
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
This seller asks for a comment on the post before messaging.