Viktor & Rolf Spicebomb EDT
View listing14 hours ago
18% above market · 1 comp
$0.72/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$60median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Viktor & Rolf Spicebomb EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Viktor & Rolf Spicebomb EDT
View listing14 hours ago
18% above market · 1 comp
$0.72/ml
Shipping not stated
Viktor & Rolf Spicebomb EDT
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Viktor & Rolf Spicebomb EDT
View listing2 days ago
7% above market · 1 comp
$1.50/ml
Shipping not stated
Viktor & Rolf Spicebomb EDT
View listing5 days ago
15% under market · 1 comp
$0.61/ml
Shipping included
Viktor & Rolf Spicebomb EDT
View listing5 days ago
7% under market · 1 comp
$1.40/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Viktor & Rolf Spicebomb EDT | u/FreshScent11 | 90 ml | full bottle new open box | $65.00 $0.72/ml Shipping not stated | 18% above market · 1 comp | 14 hours ago |
Viktor & Rolf Spicebomb EDT | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Viktor & Rolf Spicebomb EDT | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $15.00 $1.50/ml Shipping not stated | 7% above market · 1 comp | 2 days ago |
Viktor & Rolf Spicebomb EDT | u/throwawayxzcp | 90 ml | full bottle sealed | $55.00 $0.61/ml Shipping included | 15% under market · 1 comp | 5 days ago |
Viktor & Rolf Spicebomb EDT | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $14.00 $1.40/ml Shipping not stated | 7% under market · 1 comp | 5 days ago |