Swiss Arabian Enigma of Taif
View listing12 hours ago
Near market · 1 comp
$0.74/ml
Plus $5.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$75median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Swiss Arabian Enigma of Taif over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Swiss Arabian Enigma of Taif
View listing12 hours ago
Near market · 1 comp
$0.74/ml
Plus $5.00 shipping
Swiss Arabian Enigma of Taif
View listing12 hours ago
Not enough comps yet
$2.40/ml
Plus $5.00 shipping
Swiss Arabian Enigma of Taif
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$0.75/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Swiss Arabian Enigma of Taif | u/IncreaseSufficient | 100 ml | full bottle sealed | $74.00 $0.74/ml Plus $5.00 shipping | Near market · 1 comp | 12 hours ago |
Swiss Arabian Enigma of Taif | u/IncreaseSufficient | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 12 hours ago |
Swiss Arabian Enigma of Taif | u/AbbreviationsLucky79 | 100 ml | full bottle used | $75.00 $0.75/ml Plus $5.00 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |