Roja Parfums Isola Blue
View listing16 hours ago
Not enough comps yet
$5.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Roja Parfums Isola Blue over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Roja Parfums Isola Blue
View listing16 hours ago
Not enough comps yet
$5.50/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Isola Blue
View listing1 day ago
6% above market · 2 comps
$6.50/ml
Plus $7.50 shipping
Roja Parfums Isola Blue
View listing2 days ago
8% under market · 2 comps
$5.80/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Isola Blue
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Isola Blue
View listing5 days ago
6% above market · 2 comps
$6.50/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Isola Blue | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 16 hours ago |
Roja Parfums Isola Blue | u/youme211 | 5 ml | decant | $32.50 $6.50/ml Plus $7.50 shipping | 6% above market · 2 comps | 1 day ago |
Roja Parfums Isola Blue | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $29.00 $5.80/ml Shipping not stated | 8% under market · 2 comps | 2 days ago |
Roja Parfums Isola Blue | u/Illustrious_Theory13 | 3 ml | decant | $12.00 $4.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Roja Parfums Isola Blue | u/youme211 | 5 ml | decant | $32.50 $6.50/ml Plus $7.50 shipping | 6% above market · 2 comps | 5 days ago |