Matiere premiere Santal Austral Extrait
View listing5 hours ago
8% above market · 2 comps
$2.36/ml
Plus $6.00 shipping
4 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 5 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$236median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Matiere premiere Santal Austral Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Matiere premiere Santal Austral Extrait
View listing5 hours ago
8% above market · 2 comps
$2.36/ml
Plus $6.00 shipping
Matiere premiere Santal Austral Extrait
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Shipping not stated
Matiere premiere Santal Austral Extrait
View listing3 days ago
15% under market · 2 comps
$2.00/ml
Shipping included
Matiere premiere Santal Austral Extrait
View listing3 days ago
8% above market · 2 comps
$2.36/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Matiere premiere Santal Austral Extrait | u/jravitz | 100 ml | full bottle sealed | $236.00 $2.36/ml Plus $6.00 shipping | 8% above market · 2 comps | 5 hours ago |
Matiere premiere Santal Austral Extrait | u/Illustrious_Theory13 | 2 ml | decant | $8.00 $4.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Matiere premiere Santal Austral Extrait | u/Burrzky | 100 ml | full bottle used | $200.00 $2.00/ml Shipping included | 15% under market · 2 comps | 3 days ago |
Matiere premiere Santal Austral Extrait | u/jravitz | 100 ml | full bottle sealed | $236.00 $2.36/ml Plus $6.00 shipping | 8% above market · 2 comps | 3 days ago |