Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP
View listing10 hours ago
33% above market · 3 comps
$5.60/ml
Shipping not stated
8 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 10 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$115median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP
View listing10 hours ago
33% above market · 3 comps
$5.60/ml
Shipping not stated
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP
View listing19 hours ago
12% above market · 2 comps
$3.55/ml
Shipping not stated
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP
View listing2 days ago
25% under market · 3 comps
$4.20/ml
Plus $7.50 shipping
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP
View listing2 days ago
14% under market · 2 comps
$2.90/ml
Shipping not stated
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP
View listing3 days ago
7% above market · 2 comps
$3.45/ml
Shipping not stated
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP
View listing3 days ago
33% above market · 3 comps
$5.60/ml
Shipping not stated
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP
View listing6 days ago
25% under market · 3 comps
$4.20/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP | u/jlpazz | 5 ml | decant | $28.00 $5.60/ml Shipping not stated | 33% above market · 3 comps | 10 hours ago |
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $35.50 $3.55/ml Shipping not stated | 12% above market · 2 comps | 19 hours ago |
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $21.00 $4.20/ml Plus $7.50 shipping | 25% under market · 3 comps | 2 days ago |
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Shipping not stated | 14% under market · 2 comps | 2 days ago |
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $34.50 $3.45/ml Shipping not stated | 7% above market · 2 comps | 3 days ago |
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP | u/jlpazz | 5 ml | decant | $28.00 $5.60/ml Shipping not stated | 33% above market · 3 comps | 3 days ago |
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $21.00 $4.20/ml Plus $7.50 shipping | 25% under market · 3 comps | 6 days ago |
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.15/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP | u/meridius85 | 100 ml | full bottle | $115.00 $1.15/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |