Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum
View listing10 min ago
8% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$115median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum
View listing10 min ago
8% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum
View listing2 days ago
17% above market · 2 comps
$4.10/ml
Plus $7.00 shipping
Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum
View listing3 days ago
8% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum | u/jlpazz | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 8% under market · 2 comps | 10 min ago |
Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Plus $7.00 shipping | 17% above market · 2 comps | 2 days ago |
Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum | u/jlpazz | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 8% under market · 2 comps | 3 days ago |
Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.30/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum | u/ZestyclosePlan8630 | 50 ml | full bottle | $115.00 $2.30/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |