Loewe Cobalt 7
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.70/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Loewe Cobalt 7 over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Loewe Cobalt 7
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.70/ml
Plus $7.50 shipping
Loewe Cobalt 7
View listing2 days ago
17% under market · 1 comp
$2.40/ml
Shipping not stated
Loewe Cobalt 7
View listing2 days ago
25% above market · 1 comp
$3.00/ml
Shipping not stated
Loewe Cobalt 7
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.70/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Loewe Cobalt 7 | u/youme211 | 5 ml | decant | $18.50 $3.70/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Loewe Cobalt 7 | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 17% under market · 1 comp | 2 days ago |
Loewe Cobalt 7 | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 25% above market · 1 comp | 2 days ago |
Loewe Cobalt 7 | u/youme211 | 5 ml | decant | $18.50 $3.70/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |