Jeroboam Gozo Extrait
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$5.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Jeroboam Gozo Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Jeroboam Gozo Extrait
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$5.00/ml
Shipping not stated
Jeroboam Gozo Extrait
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$5.25/ml
Shipping not stated
Jeroboam Gozo Extrait
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$5.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Jeroboam Gozo Extrait | u/jlpazz | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Jeroboam Gozo Extrait | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $52.50 $5.25/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Jeroboam Gozo Extrait | u/jlpazz | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |