Hugo Boss Bottled EDT
View listing3 hours ago
12% above market · 2 comps
$0.67/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$32median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Hugo Boss Bottled EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Hugo Boss Bottled EDT
View listing3 hours ago
12% above market · 2 comps
$0.67/ml
Plus $7.00 shipping
Hugo Boss Bottled EDT
View listing22 hours ago
17% under market · 1 comp
$3.00/ml
Shipping not stated
Hugo Boss Bottled EDT
View listing3 days ago
12% above market · 2 comps
$0.67/ml
Plus $7.00 shipping
Hugo Boss Bottled EDT
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.00/ml
Plus $10.00 shipping
Hugo Boss Bottled EDT
View listing7 days ago
21% above market · 1 comp
$3.63/ml
Plus $5.00 shipping
Hugo Boss Bottled EDT
View listing7 days ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Plus $7.50 shipping
Hugo Boss Bottled EDT
View listing8 days ago
22% under market · 2 comps
$0.54/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Hugo Boss Bottled EDT | u/KingVecchio | 50 ml | full bottle used | $32.00 $0.67/ml Plus $7.00 shipping | 12% above market · 2 comps | 3 hours ago |
Hugo Boss Bottled EDT | u/AromaRendezvous | 8 ml | decant | $24.00 $3.00/ml Shipping not stated | 17% under market · 1 comp | 22 hours ago |
Hugo Boss Bottled EDT | u/KingVecchio | 50 ml | full bottle used | $32.00 $0.67/ml Plus $7.00 shipping | 12% above market · 2 comps | 3 days ago |
Hugo Boss Bottled EDT | u/REDLINE-007 | 10 ml | decant | $20.00 $2.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Hugo Boss Bottled EDT | u/AromaRendezvous | 8 ml | decant | $29.00 $3.63/ml Plus $5.00 shipping | 21% above market · 1 comp | 7 days ago |
Hugo Boss Bottled EDT | u/youme211 | 5 ml | decant | $17.50 $3.50/ml Plus $7.50 shipping | Not enough comps yet | 7 days ago |
Hugo Boss Bottled EDT | u/KingVecchio | 50 ml | full bottle used | $25.00 $0.54/ml Shipping included | 22% under market · 2 comps | 8 days ago |