Houbigant Fougere Royale
View listing51 min ago
Near market · 1 comp
$2.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Houbigant Fougere Royale over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Houbigant Fougere Royale
View listing51 min ago
Near market · 1 comp
$2.00/ml
Shipping not stated
Houbigant Fougere Royale
View listing51 min ago
Near market · 1 comp
$2.00/ml
Shipping not stated
Houbigant Fougere Royale
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.45/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Houbigant Fougere Royale | u/Cjnoonanson | 30 ml | decant | $60.00 $2.00/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 51 min ago |
Houbigant Fougere Royale | u/Cjnoonanson | 30 ml | decant | $60.00 $2.00/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 51 min ago |
Houbigant Fougere Royale | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $49.00 $2.45/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |