Gucci Envy Aftershave
View listing6 hours ago
Near market · 1 comp
$2.21/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$184median ask · 4 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Gucci Envy Aftershave over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Gucci Envy Aftershave
View listing6 hours ago
Near market · 1 comp
$2.21/ml
Plus $6.00 shipping
Gucci Envy Aftershave
View listing6 hours ago
Near market · 1 comp
$2.92/ml
Plus $6.00 shipping
Gucci Envy Aftershave
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$2.21/ml
Plus $6.00 shipping
Gucci Envy Aftershave
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$2.92/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Gucci Envy Aftershave | u/jravitz | 100 ml | full bottle sealed | $221.00 $2.21/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 6 hours ago |
Gucci Envy Aftershave | u/jravitz | 50 ml | full bottle sealed | $146.00 $2.92/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 6 hours ago |
Gucci Envy Aftershave | u/jravitz | 100 ml | full bottle sealed | $221.00 $2.21/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Gucci Envy Aftershave | u/jravitz | 50 ml | full bottle sealed | $146.00 $2.92/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |