Goldfield & Banks Sunset Hour
View listing7 hours ago
23% under market · 1 comp
$2.40/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Goldfield & Banks Sunset Hour over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Goldfield & Banks Sunset Hour
View listing7 hours ago
23% under market · 1 comp
$2.40/ml
Plus $6.00 shipping
Goldfield & Banks Sunset Hour
View listing2 days ago
29% above market · 1 comp
$3.10/ml
Plus $6.00 shipping
Goldfield & Banks Sunset Hour
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.60/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Goldfield & Banks Sunset Hour | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Plus $6.00 shipping | 23% under market · 1 comp | 7 hours ago |
Goldfield & Banks Sunset Hour | u/Important_Debate_255 | 10 ml | decant | $31.00 $3.10/ml Plus $6.00 shipping | 29% above market · 1 comp | 2 days ago |
Goldfield & Banks Sunset Hour | u/QuadTechy88 | 30 ml | decant | $48.00 $1.60/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |