Clandestine Laboratories The Boy
View listing7 hours ago
Not enough comps yet
$2.70/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$254median ask · 4 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Clandestine Laboratories The Boy over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Clandestine Laboratories The Boy
View listing7 hours ago
Not enough comps yet
$2.70/ml
Shipping included
Clandestine Laboratories The Boy
View listing16 hours ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Shipping not stated
Clandestine Laboratories The Boy
View listing1 day ago
10% above market · 2 comps
$2.79/ml
Shipping not stated
Clandestine Laboratories The Boy
View listing2 days ago
18% under market · 2 comps
$2.29/ml
Shipping not stated
Clandestine Laboratories The Boy
View listing4 days ago
10% above market · 2 comps
$2.79/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Clandestine Laboratories The Boy | u/Hysteriqul | 50 ml | full bottle used | $135.00 $2.70/ml Shipping included | Not enough comps yet | 7 hours ago |
Clandestine Laboratories The Boy | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 16 hours ago |
Clandestine Laboratories The Boy | u/ZestyclosePlan8630 | 100 ml | full bottle | $279.00 $2.79/ml Shipping not stated | 10% above market · 2 comps | 1 day ago |
Clandestine Laboratories The Boy | u/Due_Insurance113 | 100 ml | full bottle new open box | $229.00 $2.29/ml Shipping not stated | 18% under market · 2 comps | 2 days ago |
Clandestine Laboratories The Boy | u/ZestyclosePlan8630 | 100 ml | full bottle | $279.00 $2.79/ml Shipping not stated | 10% above market · 2 comps | 4 days ago |