Burberry Her EDP
View listing3 days ago
17% under market · 1 comp
$0.75/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$75median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Burberry Her EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Burberry Her EDP
View listing3 days ago
17% under market · 1 comp
$0.75/ml
Shipping included
Burberry Her EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Shipping included
Burberry Her EDP
View listing3 days ago
20% above market · 1 comp
$0.90/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Burberry Her EDP | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle | $75.00 $0.75/ml Shipping included | 17% under market · 1 comp | 3 days ago |
Burberry Her EDP | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle | $70.00 $1.40/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Burberry Her EDP | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle | $90.00 $0.90/ml Shipping included | 20% above market · 1 comp | 3 days ago |