Boadicea the Victorious Bodacious
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.85/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Boadicea the Victorious Bodacious over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Boadicea the Victorious Bodacious
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.85/ml
Plus $7.00 shipping
Boadicea the Victorious Bodacious
View listing2 days ago
14% under market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping not stated
Boadicea the Victorious Bodacious
View listing3 days ago
20% above market · 1 comp
$4.20/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Boadicea the Victorious Bodacious | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $57.00 $2.85/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Boadicea the Victorious Bodacious | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 14% under market · 1 comp | 2 days ago |
Boadicea the Victorious Bodacious | u/fragdelta | 10 ml | decant | $42.00 $4.20/ml Plus $6.00 shipping | 20% above market · 1 comp | 3 days ago |