Azzaro Forever Wanted Elixir
View listing2 hours ago
Near market · 1 comp
$1.36/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$68median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Azzaro Forever Wanted Elixir over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Azzaro Forever Wanted Elixir
View listing2 hours ago
Near market · 1 comp
$1.36/ml
Plus $7.00 shipping
Azzaro Forever Wanted Elixir
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.20/ml
Shipping not stated
Azzaro Forever Wanted Elixir
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$1.36/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Azzaro Forever Wanted Elixir | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $68.00 $1.36/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 2 hours ago |
Azzaro Forever Wanted Elixir | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $22.00 $2.20/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Azzaro Forever Wanted Elixir | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $68.00 $1.36/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |