Amouage Interlude Black Iris
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$209median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Amouage Interlude Black Iris over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Amouage Interlude Black Iris
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Amouage Interlude Black Iris
View listing3 days ago
3% above market · 1 comp
$5.00/ml
Shipping not stated
Amouage Interlude Black Iris
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$4.80/ml
Plus $7.00 shipping
Amouage Interlude Black Iris
View listing7 days ago
Near market · 1 comp
$4.80/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Amouage Interlude Black Iris | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Amouage Interlude Black Iris | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Shipping not stated | 3% above market · 1 comp | 3 days ago |
Amouage Interlude Black Iris | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $48.00 $4.80/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Amouage Interlude Black Iris | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $48.00 $4.80/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 7 days ago |
Amouage Interlude Black Iris
View listing4 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Amouage Interlude Black Iris
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$2.20/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Amouage Interlude Black Iris | u/forging_rollers | 100 ml | partial bottle used | $235.00 Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Amouage Interlude Black Iris | u/_iNez | 100 ml | full bottle used | $209.00 $2.20/ml Shipping included | Not enough comps yet | 6 days ago |