Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 hours ago by u/rob33333333 · 6 comments

. Spirit of king zaurac, hawas sapphire, AROMATIX x xandal, AROMATIX naughty dates, superz dominance gold, aura scents vanilla espresso

6 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~90 ml left

Spirit of Kings

Zaurac

full bottle100 mlused

$90.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~97 ml left
full bottle100 mlused

$38.00

$0.39/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~97 ml left

Aromatix

Xandal

full bottle100 mlused

$43.00

$0.44/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~97 ml left
full bottle100 mlused

$43.00

$0.44/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
full bottleused

$105.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error

Aura Scents

Vanilla Espresso

full bottleused

$55.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

\[wts\].

I’m cutting down on bottles I want to sell all of the following;

1. Spirit of king zaurac, -100ml- prob 90%- $90 shipped 2. hawas sapphire- 100ml -97%- probably sprayed 15 times-$38 shipped 3. AROMATIX x xandal- 100ml-97%- probably sprayed 15 times- $43 shipped 4. naughty dates- 100ml- 97%- probably sprayed 15 times- $43 shipped 5. superz dominance gold, - 98%- probably sprayed 10 times- $105shipped

6.aura scents vanilla espresso -98% probably sprayed 10 times- $55

If you want everything, I’d sell it for $310 shipped

I only accept PayPal goods and services. I can only ship USPS ground advantage. If you bought everything or about a bunch of bottles, I can prob send FedEx ground. We no longer have a UPS hub that’s conveniently located.

All the above bottles with indicated levels approximated. I’m not looking for any trades.

Located in WV. I will ship conus only.

Images revised link

[https://ibb.co/7x4FY3GP](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/prfgh15y](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/8nN9SDGR](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/1fxykZPs](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/cKzp30ty](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/whrLKs5z](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/cKsSwF1d](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/7LhMR9v](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/Jjvz4zMT](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/m5Pryynv](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/39zD6Kr7](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/kVswPrK3](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/GvXgDk8T](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/9mDBqF9K](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/ycLb2wqF](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/5CRn1Wb](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/KM22kSn](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/fz860NvS](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/NgkZqcV4](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/W419r396](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/4ww7nKMs](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/RkZjD383](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/VKzZQcM](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/4gX718b0](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/v4mKJJK2](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/0RHkVJ3v](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/6Jybj6TK](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/zVgQsz7c](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/TDKr7798](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/LDss08BG](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/RWn001Y](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/YTXRw91Z](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/Pvb8h2D3](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/QvxzNY9b](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/fVwdWSRX](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/DHqH8CVc](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/tPnPy5PT](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/YBqhpKTz](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/4nthWSdV](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/m51T7rBv](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/4ZBbVb12](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/93c6Pztt](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/FL4xdR3m](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/G4S3zqTp](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/gb8hrMPr](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/zTvRLj8q](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E) [https://ibb.co/p6SgGTzB](https://ibb.co/N6HnMpy1%22%3E)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 hours ago$90.00active
3 hours ago$38.00active
3 hours ago$43.00active
3 hours ago$43.00active
3 hours ago$105.00active
3 hours ago$55.00active

Asking about Naughty Dates 100 ml · $43