Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 hours ago by u/Amazonian_Broad · 3 comments

Designer and Middle Eastern fragrances. Great deals!

Listing photos

13 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Yellow Diamond EDTVersace · Partial · 100 ml$50.00No comps yet
partial bottle100 mlused

$50.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
FamePaco Rabanne · Partial · 100 ml · 80%$70.00$0.88/mlNo comps yet
~80 ml left

Paco Rabanne

Fame

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $87.50. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $87.50. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$70.00

$0.88/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Marshmallow BlushParis Corner · Partial · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
~100 ml left

Paris Corner

Marshmallow Blush

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $30.15. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $30.15. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Cherry BouquetAfnan · Partial · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
~99 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $30.30. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $30.30. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
DalalLattafa · Full · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Full

Lattafa

Dalal

full bottle100 mlused

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
EclaireLattafa · Partial · 100 ml$30.00No comps yet

Lattafa

Eclaire

partial bottle100 mlused

$30.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Noble BlushLattafa · Partial · 100 ml$30.00No comps yet
partial bottle100 mlused

$30.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Shagraf BlendZimaya · Partial · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
~100 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $30.09. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $30.09. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Hawas DivaRasasi · Partial · 100 ml$35.00No comps yet
partial bottle100 mlused

$35.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Roses de Chloé EDTChloé · Partial · 50 ml · 92%$50.00$1.09/mlNo comps yet
~46 ml left
partial bottle50 mlused

Full-bottle equivalent $54.35. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $54.35. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$50.00

$1.09/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Alien GoddessMugler · Partial · 100 ml · 80%$70.00$0.88/mlNo comps yet
~80 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $87.50. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $87.50. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$70.00

$0.88/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
L'InterditGivenchy · Partial · 75 ml$70.00No comps yet

Givenchy

L'Interdit

partial bottle75 mlused

$70.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
I Want ChooJimmy Choo · Partial · 100 ml$70.00No comps yet

Jimmy Choo

I Want Choo

partial bottle100 mlused

$70.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Decluttering my collection. I went a little blind buy crazy and need to make some space.

Many great designer bottles for a steal. Will do bundle discounts. PayPal G&S. Buyers cover fee. Add $10 shipping for continental US.

Versace Yellow Diamond EDT 100ml. Only test sprays taken- $40

Paco Rabanne Fame 100ml- Approximately 80ml left. $60

Paris Corner Marshmallow Blush (Yum Bougie Marshmallow dupe)100ml- Missing 5 sprays- $20

Afnan Cherry Bouquet (longer lasting lost cherry dupe)- 100ml missing 10 sprays- $20

Lataffa Dalal 100ml full- $20

Lataffa Eclaire (Bianco Latte dupe) missing two sprays 100ml- $20

Lataffa Noble Blush 100ml- missing three test sprays $20

Sharaf Blend 100ml- missing 3 sprays $20

Rassasi Hawas Diva (Dupe of Born in Roma intense) 100ml- missing three test sprays- $25

Chloe Roses de Chloe 1.7oz- one test spray missing. $40

Mugler Alien Goddess 100ml- approximately 80% full $60

Givenchy L'interdit Intense 2.5oz- Missing three test sprays $60

Jimmy Choo I want Choo Le Parfum 100ml- missing three test sprays. $60

Able to provide more photos of specific fragrances if requested. Thank you for looking!

https://imgur.com/a/dXYH3Mf

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 hours ago$50.00active
2 hours ago$70.00active
2 hours ago$30.00active
2 hours ago$30.00active
2 hours ago$30.00active
2 hours ago$30.00active
2 hours ago$30.00active
2 hours ago$30.00active
2 hours ago$35.00active
2 hours ago$50.00active
2 hours ago$70.00active
2 hours ago$70.00active
2 hours ago$70.00active

Asking about Marshmallow Blush 100 ml · $30