Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 hours ago by u/Revolutionary_Test64 · 5 comments

Tom Ford, Yom & Layl, Third Eye

Listing photos

3 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~98 ml left

Yom & Layl

Gatsby's Ascent

partial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $40.82. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $40.82. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$40.00

$0.41/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left

Yom & Layl

Black Panther

partial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $40.82. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $40.82. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$40.00

$0.41/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left
soldpartial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $68.42. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $68.42. That is 43% below the $120.00 full-bottle median from 3 recent same-size full-bottle asks.

$65.00

$0.68/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Wanted to clear out a couple bottles that I haven't been using. Prices are shipped. See photos for levels. [https://imgur.com/a/NG4avYY](https://imgur.com/a/NG4avYY)

* ~~$65 - Tom Ford - Black Orchid - 95/100ml Partial, No Pres~~

* $40 - Yom & Layl - Gatsby's Ascent (Kilian Straight To Heaven) - 98/100ml Partial, No Pres * $40 - Yom & Layl - Black Panther (Louis Vuitton Ombre Nomade) - 98/100ml Partial, No Pres * $30 - Third Eye Fragrance Sampler (Red Plum, Iris Obsidian, Flamango, Moon Lotus) 2ml x 4 Partial

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 hours ago$65.00active
2 hours ago$40.00active
2 hours ago$40.00active
1 hour ago$65.00sold

Asking about Gatsby's Ascent 100 ml · $40