BDK Parfums
Gris Charnel EDP
“BDK Gris Charnel EDP 100ml Full Pres (~90% Fill) - $115”
$115.00
$1.28/ml
26% under market · 5 comps · medium confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
BDK Parfums
“BDK Gris Charnel EDP 100ml Full Pres (~90% Fill) - $115”
$115.00
$1.28/ml
26% under market · 5 comps · medium confidence
Message about this bottleAtelier Fragrances
“Atelier Fragrances Jarvis Francis Cabana Royale Vegas 50ml Bottle Only (worn five times), Tropical Cocktail Fragrance w/ Pool Water Accord - $50”
Soulvent
“Soulvent Snowy Khata 50ml Full Pres (worn a few times), Fresh Cooling Fragrance w/ Snow Accord - $50”
Maison Chanceux
“Chanceux Parfums Root Beer Float 30ml Full Pres (worn once) - $50”
Polysnifferous
“Polysnifferous Amberish Absolute Intense 11ml (worn once) - $15 Add-On Only”
City Rhythm
Full-bottle equivalent $100.00. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $100.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“City Rhythm Martha’s Vineyard 50ml Full Pres (~80% Fill) - $80 SOLD”
$80.00
$2.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
NOMR
“NOMR O’Cha 30ml Full Pres (worn twice), Thai Tea Fragrance - $80 SOLD”
$80.00
$2.67/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Tadhana
“Tadhana Rockstar 50ml Bottle Only (~90% Fill), Aquatic Mango - $100 SOLD”
$100.00
$2.22/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Exalte
“Astre Exalte 50ml Full Pres (worn three times) - $95 SOLD”
$95.00
$1.90/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Help me get some spending money for my Japan trip pls!! Need these gone. Will ship next business day after purchase
CONUS Only. PayPal G&S
All prices are shipped
Only trades I will listen to are on the ISO list
Pics: [https://imgur.com/a/AbBULXL](https://imgur.com/a/AbBULXL)
~~City Rhythm Martha’s Vineyard 50ml Full Pres (\~80% Fill)~~ \- $80 SOLD
BDK Gris Charnel EDP 100ml Full Pres (\~90% Fill) - $115
~~NOMR O’Cha 30ml Full Pres (worn twice), Thai Tea Fragrance~~ \- $80 SOLD
~~Tadhana Rockstar 50ml Bottle Only (\~90% Fill), Aquatic Mango~~ \- $100 SOLD
~~Astre Exalte 50ml Full Pres (worn three times)~~ \- $95 SOLD
Atelier Fragrances Jarvis Francis Cabana Royale Vegas 50ml Bottle Only (worn five times), Tropical Cocktail Fragrance w/ Pool Water Accord - $50
Soulvent Snowy Khata 50ml Full Pres (worn a few times), Fresh Cooling Fragrance w/ Snow Accord - $50
Chanceux Parfums Root Beer Float 30ml Full Pres (worn once) - $50
Polysnifferous Amberish Absolute Intense 11ml (worn once) - $15 Add-On Only
ISO: RDZ Parfums P fkn R House of Mammoth DinoS’mores Jusbox Carioca Heart Sora Dora Jany Dannam Chinese Caligraphy Lorenzo Pazzaglia Tropikalys Karma Lorenzo Pazzaglia Sugar Kisses
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Root Beer Float 30 ml · $50