Atelier Fragrances
Jarvis Francis Cabana Royale Vegas
“Atelier Fragrances Jarvis Francis Cabana Royale Vegas 50ml Bottle Only (worn five times), Tropical Cocktail Fragrance w/ Pool Water Accord - $50”
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Atelier Fragrances
“Atelier Fragrances Jarvis Francis Cabana Royale Vegas 50ml Bottle Only (worn five times), Tropical Cocktail Fragrance w/ Pool Water Accord - $50”
Soulvent
“Soulvent Snowy Khata 50ml Full Pres (worn a few times), Fresh Cooling Fragrance w/ Snow Accord - $50”
Maison Chanceux
“Chanceux Parfums Root Beer Float 30ml Full Pres (worn once) - $50”
City Rhythm
Full-bottle equivalent $100.00. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $100.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“City Rhythm Martha’s Vineyard 50ml Full Pres (~80% Fill) - $80 SOLD”
$80.00
$2.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
BDK Parfums
Full-bottle equivalent $127.78. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $127.78. That is 18% below the $155.00 full-bottle median from 5 recent same-size full-bottle asks.
“BDK Gris Charnel EDP 100ml Full Pres (~90% Fill) - $115 SOLD”
$115.00
$1.28/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Compared per remaining ml with other partial bottles
NOMR
“NOMR O’Cha 30ml Full Pres (worn twice), Thai Tea Fragrance - $80 SOLD”
$80.00
$2.67/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Tadhana
Full-bottle equivalent $111.11. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $111.11. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Tadhana Rockstar 50ml Bottle Only (~90% Fill), Aquatic Mango - $100 SOLD”
$100.00
$2.22/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Exalte
“Astre Exalte 50ml Full Pres (worn three times) - $95 SOLD”
$95.00
$1.90/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Polysnifferous
“Polysnifferous Amberish Absolute Intense 11ml (worn once) - $15 Add-On Only SOLD”
$15.00
$1.36/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Help me get some spending money for my Japan trip pls!! Need these gone. Will ship next business day after purchase
CONUS Only. PayPal G&S
All prices are shipped
Only trades I will listen to are on the ISO list
Pics: [https://imgur.com/a/AbBULXL](https://imgur.com/a/AbBULXL)
~~City Rhythm Martha’s Vineyard 50ml Full Pres (\~80% Fill)~~ \- $80 SOLD
~~BDK Gris Charnel EDP 100ml Full Pres (\~90% Fill)~~ \- $115 SOLD
~~NOMR O’Cha 30ml Full Pres (worn twice), Thai Tea Fragrance~~ \- $80 SOLD
~~Tadhana Rockstar 50ml Bottle Only (\~90% Fill), Aquatic Mango~~ \- $100 SOLD
~~Astre Exalte 50ml Full Pres (worn three times)~~ \- $95 SOLD
Atelier Fragrances Jarvis Francis Cabana Royale Vegas 50ml Bottle Only (worn five times), Tropical Cocktail Fragrance w/ Pool Water Accord - $50
Soulvent Snowy Khata 50ml Full Pres (worn a few times), Fresh Cooling Fragrance w/ Snow Accord - $50
Chanceux Parfums Root Beer Float 30ml Full Pres (worn once) - $50
~~Polysnifferous Amberish Absolute Intense 11ml (worn once)~~ \- $15 Add-On Only SOLD
ISO: RDZ Parfums P fkn R House of Mammoth DinoS’mores Jusbox Carioca Heart Sora Dora Jany Dannam Chinese Caligraphy Lorenzo Pazzaglia Tropikalys Karma Lorenzo Pazzaglia Sugar Kisses
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/pelsfan19.