Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 hours ago by u/hellboytd · 6 comments

Clearing out under used bottle

Listing photos

5 bottles in this post · 2 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~48 ml left
full bottle50 mlusedbottle box

$75.00

$1.58/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~109 ml left
full bottle110 mlused

$50.00

$0.46/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~113 ml left

Jesus del Pozo

Halloween Man X EDT

full bottle125 mlused

$20.00

$0.18/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~80 ml left
soldpartial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $62.50. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $62.50. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$50.00

$0.63/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~99 ml left
soldfull bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

[Gissah Hudson Valley 50ml with box 95%](https://imgur.com/a/9MFfRr2) $75

[Kenzo Homme Marine EDT 110ml 99%](https://imgur.com/a/Vagnq9L) $50

[~~Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP Electrique 100 ml 80%~~](https://imgur.com/a/aeIWo7e) ~~$50~~ Sold

[Jesus Del Pozo Halloween Man X EDT 125ml 90%](https://imgur.com/a/vA36emA) $20

[~~French Avenue Amber Empire Extrait de Parfum 100ml 99%~~](https://imgur.com/a/IiHMR7Q) ~~$25~~ Sold

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 hours ago$75.00active
2 hours ago$50.00active
2 hours ago$20.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$50.00active
2 hours ago$50.00active
2 hours ago$25.00sold
17 min ago$50.00sold
14 min ago$50.00sold

Asking about Homme Marine EDT 110 ml · $50