Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 5 hours ago by u/ZachyQuacky14 · 5 comments

Azzaro TMW EDP Intense, Rasasi Hawas Ice, Rayhaan Aquatica, Khadlaj Shiyaaka Sky, Dolce & Gabbana Light Blue EDT, Game of Spades Topaz, Club de nuit Intense Man, Rayhaan Pacific Aura

Listing photos

8 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~95 ml left
full bottle100 mlused

$30.00

$0.32/ml

20% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left

Rayhaan

Aquatica

full bottle100 mlused

$35.00

$0.37/ml

17% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left
full bottle100 mlused

$35.00

$0.37/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~121 ml left

Dolce & Gabbana

Light Blue EDT

full bottle125 mlused

$35.00

$0.29/ml

12% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left
full bottle100 mlused

$55.00

$0.56/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left
full bottle100 mlused

$25.00

$0.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left
full bottle100 mlused

$20.00

$0.20/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left
soldfull bottle100 mlused

$50.00

$0.53/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Shipping is included, only CONUS. Every bottle has been macerating for many months. Add 3% to cover cover Paypal G & S fee.

~~Azzaro TMW EDP Intense 100ml - $50, 95% full~~ **SOLD**

Rasasi Hawas Ice 100ml - $30, 95% full

Rayhaan Aquatica (Creed VIW Dupe) 100ml - $35, 95% full

Khadlaj Shiyaaka Sky (Guerlain Herbes Troublantes Dupe) 100ml - $35, 95% full

Dolce & Gabbana Light Blue EDT (Tester) 125ml - $35, 97%full

Game of Spades Topaz (Intio Musk Therapy Dupe) 100ml - $55, 98% full

Club de nuit Intense Man 100ml - $25, 98% full

Rayhaan Pacific Aura 100ml - $20, 98% full

Reply with PM

[https://imgur.com/a/9K6wuRm](https://imgur.com/a/9K6wuRm)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

5 hours ago$30.00active
5 hours ago$25.00active
4 hours ago$50.00sold
4 hours ago$35.00active
4 hours ago$35.00active
4 hours ago$35.00active
4 hours ago$55.00active
4 hours ago$20.00active

Deals happen on Reddit with u/ZachyQuacky14.