Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 7 hours ago by u/CharacterNormal127 · 6 comments

Downsizing, Mizensir Ideal Oud, Gucci Guilty absolute, Onekh

Listing photos

3 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~89 ml left
full bottle90 mlused

$50.00

$0.56/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left

Mizensir

Ideal Oud

full bottle100 mlused

$130.00

$1.33/ml

4% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left

Bvlgari

Onekh

full bottle100 mlused

$200.00

$2.22/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Discontinued Gucci Guilty Absolute 90ml 99% full 50$ shipped, masterpiece testosterone juice.

100ml 98% full. 130$ shipped. Amazing rose oud with sparkly papyrus. Summer Oud. Great juice.

Bvlgari Onekh 100ml 90+% 180TV prefer to trade this one, will sell for 200$ if it doesnt trade.

Open to hearing trades but no clones dupes designers or cheapies. No tiktok hype niche, I do not get the hype on the majority of these.

Always comment before chatting.

[https://imgur.com/a/AW64elO](https://imgur.com/a/AW64elO)

ships monday.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 hours ago$50.00active
4 hours ago$130.00active
4 hours ago$200.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.