Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 hours ago by u/Doukn0w · 4 comments

Byredo Travis Scott Space Rage, Ex Nihilo Speed Legends Night Drive, Geurlain Santal Pao Rosa, Prada Santal Chai, Montagne Ombre Noir - 100ml

Listing photos

5 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~85 ml left
partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $529.41. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $529.41. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$450.00

$5.29/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
full bottleusedfull presentation

$400.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~198 ml left
full bottle200 mlusedbottle only

$360.00

$1.82/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~99 ml left
full bottle100 mlusedfull presentation

$125.00

$1.26/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~40 ml left

Montagne Parfums

Ombre Noir

partial bottle50 mlused

Full-bottle equivalent $62.50. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $62.50. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$50.00

$1.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Moving a few more from my collection, only trades I'm currently interested in are Neroli Outrenoir, Acne Studio, Rose Incense, LV Ink Mark or Tea Storm. As always, Zelle/PayPal F&F preferred but can do G&S as long as buyer covers the fee.

* ~~Byredo x Travis Scott Space Rage (100ml)~~ SOLD * ~~Retail bottle w full pres - 85% full~~ * ~~$450 shipped~~ * Ex Nihilo Speed Legends Night Drive * Retail bottle w full pres, incl Ex Nihilo shipping box - 99% full, missing test spray * $400 shipped * Geurlain Santal Pao Rosa (200ml) * Tester, bottle only - 99% full * $360 shipped * Prada Santal Chai (100ml) * Retail bottle w full pres - 99% full * $125 shipped * Montagne Ombre Noir (50ml) * 80% full, * $50 shipped (or $40 add on)

Please feel free to reach out with any questions or requests

Pics : [https://imgur.com/a/yl21oyh](https://imgur.com/a/yl21oyh)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 hours ago$450.00active
3 hours ago$400.00active
3 hours ago$360.00active
3 hours ago$125.00active
3 hours ago$50.00active

Asking about Santal Chai 100 ml · $125