Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 14 hours ago by u/QuietChemist93 · 6 comments

Margiela Afternoon Delight, Teone Reinthal On the Mountain, vintage Caron Pour un Homme

9 bottles in this post · 3 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Replica Afternoon DelightMaison Margiela · Full · 30 ml$29.00$0.97/mlNo comps yet
Full
full bottle30 ml

$29.00

$0.97/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Pour un Homme de Caron ParfumCaron · Decant · 15 ml$20.00$1.33/mlNo comps yet
Full
decant15 ml

$20.00

$1.33/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Eyes ClosedByredo · Decant · 5 ml$15.00$3.00/mlNo comps yet
Full
decant5 ml

$15.00

$3.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AlUlaPenhaligon's · Sample · 1.5 ml$5.00$3.33/mlNo comps yet
Full

Penhaligon's

AlUla

sample1.5 ml

$5.00

$3.33/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
The Omniscient Mr ThompsonPenhaligon's · Sample · 1.5 ml$5.00$3.33/mlNo comps yet
Full
sample1.5 ml

$5.00

$3.33/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Balm of CalmPenhaligon's · Sample · 1.5 ml$5.00$3.33/mlNo comps yet
Full

Penhaligon's

Balm of Calm

sample1.5 ml

$5.00

$3.33/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Tuscan LeatherTom Ford · sold · Decant · 15 ml$29.00$1.93/mlsold
Full
solddecant15 ml

$29.00

$1.93/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
On the MountainTeone Reinthal · sold · Decant · 5 ml$35.00$7.00/mlsold
Full

Teone Reinthal

On the Mountain

solddecant5 ml

$35.00

$7.00/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Embers RenaissanceTeone Reinthal · sold · Decant$25.00sold
Full

Teone Reinthal

Embers Renaissance

solddecant

$25.00

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Margiela Afternoon Delight 30ml $29

Vintage Caron Pour un Homme 15ml $20

~~Tuscan Leather 15ml $29~~

~~Teone Reinthal On the Mountain 5ml $35~~

~~Teone Reinthal Embers Renaissance $25~~

Byredo Eyes Closed 5ml $15

$5 Add on: Penhaligons carded 1.5ml samples Al Lua / Mr Thompson / A Balm of Calm

PayPal/Venmo Accepted

Ships out today.

Spend $29+ get a free Oud Wood Parfum 2ml (while supplies last, will replace with other samples based on availability)

Comment before chat. Thanks!

[https://ibb.co/ZzpTK17n](https://ibb.co/ZzpTK17n)

[https://ibb.co/35YP2bqC](https://ibb.co/35YP2bqC)

[https://ibb.co/fw9KZnh](https://ibb.co/fw9KZnh)

[https://ibb.co/YT4LmZBS](https://ibb.co/YT4LmZBS) [https://ibb.co/Y7wdFffV](https://ibb.co/Y7wdFffV)

[https://ibb.co/b5jCWdTh](https://ibb.co/b5jCWdTh)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

14 hours ago$29.00active
14 hours ago$35.00active
14 hours ago$25.00active
14 hours ago$25.00active
14 hours ago$20.00active
13 hours ago$15.00active
12 hours ago$29.00active
12 hours ago$20.00active
11 hours ago$29.00active
11 hours ago$35.00sold
10 hours ago$20.00active
10 hours ago$29.00active
9 hours ago$29.00active
9 hours ago$20.00active
9 hours ago$25.00active
8 hours ago$20.00active
8 hours ago$25.00active
8 hours ago$29.00active
8 hours ago$25.00active
8 hours ago$5.00active
8 hours ago$5.00active
8 hours ago$5.00active
4 hours ago$20.00active
3 hours ago$29.00sold
3 hours ago$25.00sold
3 hours ago$5.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.