Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 15 hours ago by u/adam7777777777r · 2 comments

Ahmed al Maghribi Laathani, Hawas Kobra, FAAN Qasida, Arabiyat Prestige, Desperado(s), and More

Listing photos

8 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Ahmed Al Maghribi

Laathani

full bottle80 mlnew open boxbottle box

$55.00

$0.69/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~198 ml left

Arabiyat Prestige

Qasida Dunes

full bottle200 mlusedfull presentation

$45.00

$0.23/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~100 ml left

Arabiyat Prestige

Desperado Legacy

full bottle100 mlusedfull presentation

$35.00

$0.35/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~100 ml left

Arabiyat Prestige

Desperado Frontier

full bottle100 mlusedfull presentation

$35.00

$0.35/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~99 ml left
full bottle100 mlusedfull presentation

$32.00

$0.32/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~79 ml left
full bottle80 mlusedbottle only

$30.00

$0.38/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left
full bottle100 mlused

$15.00

$0.16/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left
full bottle100 mlused

$15.00

$0.17/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Ahmed al Maghribi Laathani - 80ml, NIB (no cellophane), $55 shipped

Qasida Dunes - 200ml, 99%, fill pres, $45 shipped

Desperado Legacy (Discontinued Invictus Legend Clone) - 100ml, 99.9%, full pres, $35 shipped

Desperado Frontier (Best Castley Clone) - 100ml 99.9%, full pres, $35 shipped

Hawas Kobra - 100ml, 99%, full pres, $32 shipped

Lutfah Light in the Heart (Althair + Grand Soir) - 80ml, 99%, March 2025 PD, no pres, $30 shipped

CHEAPIE ADD ONS:

Vamos Voyage Elixir (Great Sauvage Elixir Clone) - 100ml, 95%, $15 ADD ON ONLY

Sapil Bound for Men (Best Code Profumo Clone, Rebottled) - 100ml, 90%, $15 ADD ON ONLY

TAKE [EVERYTHING](https://imgur.com/a/KNUDgIp) FOR $215 SHIPPED!

Will bundle on multiple bottles, if interested in multiple just reach out and we will work out a deal. Will wait for bundles, they will take priority.

Not interested in trades at the moment.

pls comment before chat 🙏

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

15 hours ago$55.00active
15 hours ago$45.00active
15 hours ago$35.00active
15 hours ago$35.00active
15 hours ago$32.00active
15 hours ago$30.00active
15 hours ago$15.00active
15 hours ago$15.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.