Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 19 hours ago by u/adam7777777777r · 5 comments

Ahmed al Maghribi Laathani, Hawas Kobra, FAAN Qasida, Arabiyat Prestige, Desperado(s), and More

Listing photos

8 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Ahmed Al Maghribi

Laathani

full bottle80 mlnew open boxfull presentation

$55.00

$0.69/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~198 ml left
partial bottle200 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $45.45. At this partial’s price per remaining ml, 200 ml would cost about $45.45. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$45.00

$0.23/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~100 ml left

Desperado

Legacy

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $35.04. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $35.04. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$35.00

$0.35/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~100 ml left

Desperado

Frontier

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $35.04. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $35.04. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$35.00

$0.35/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~99 ml left
partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $32.32. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $32.32. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$32.00

$0.32/ml

4% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~79 ml left
partial bottle80 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $30.30. At this partial’s price per remaining ml, 80 ml would cost about $30.30. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$30.00

$0.38/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~95 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $15.79. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $15.79. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$15.00

$0.16/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $16.67. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $16.67. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$15.00

$0.17/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Ahmed al Maghribi Laathani - 80ml, NIB (no cellophane), $55 shipped

Qasida Dunes - 200ml, 99%, fill pres, $45 shipped

Desperado Legacy (Discontinued Invictus Legend Clone) - 100ml, 99.9%, full pres, $35 shipped

Desperado Frontier (Best Castley Clone) - 100ml 99.9%, full pres, $35 shipped

Hawas Kobra - 100ml, 99%, full pres, $32 shipped

Lutfah Light in the Heart (Althair + Grand Soir) - 80ml, 99%, March 2025 PD, no pres, $30 shipped

CHEAPIE ADD ONS:

Vamos Voyage Elixir (Great Sauvage Elixir Clone) - 100ml, 95%, $15 ADD ON ONLY

Sapil Bound for Men (Best Code Profumo Clone, Rebottled) - 100ml, 90%, $15 ADD ON ONLY

TAKE [EVERYTHING](https://imgur.com/a/KNUDgIp) FOR $215 SHIPPED!

Will bundle on multiple bottles, if interested in multiple just reach out and we will work out a deal. Will wait for bundles, they will take priority.

Not interested in trades at the moment.

pls comment before chat 🙏

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

19 hours ago$55.00active
19 hours ago$45.00active
19 hours ago$32.00active
19 hours ago$30.00active
19 hours ago$15.00active
19 hours ago$15.00active
19 hours ago$35.00active
19 hours ago$35.00active
2 hours ago$45.00active
2 hours ago$35.00active
2 hours ago$35.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.