Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 hours ago by u/SmokeQuiet · 5 comments

Discontinued YSL Y Eau Fraiche 100 ml, YSL L’Homme EDP 100ml, Versace Eau Fraiche 100ml, Jimmy Choo Man Intense 50ml

Listing photos

4 bottles in this post · 2 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Yves Saint Laurent

L’Homme EDP

full bottle100 ml

$80.00

$0.80/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Jimmy Choo

Man Intense EDP

full bottle50 ml

$20.00

$0.40/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Yves Saint Laurent

Y Eau Fraîche EDP

soldfull bottle100 ml

$85.00

$0.85/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Full
soldfull bottle100 ml

$15.00

$0.15/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Retail $129.00 · Street $49.99

Report a parsing error
Read the original postShow

~~Y Eau Fraîche: $85~~

L'Homme EDP: $80

Jimmy Choo Man Intense: $20

~~Versace Eau Fraîche tester: $15~~

Take all four for $180 shipped

[https://imgur.com/a/7LfqzSC](https://imgur.com/a/7LfqzSC)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 hours ago$85.00active
4 hours ago$80.00active
4 hours ago$20.00active
4 hours ago$15.00active
3 hours ago$85.00sold
1 hour ago$15.00sold

Deals happen on Reddit with u/SmokeQuiet.