Essential Parfums
Bois Imperial EDP
“Essential Parfums Bois Impérial | 100mL | BO | $85”
$85.00
$0.85/ml
15% under market · 1 comp · low confidence
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Essential Parfums
“Essential Parfums Bois Impérial | 100mL | BO | $85”
$85.00
$0.85/ml
15% under market · 1 comp · low confidence
Rasasi
“Rasasi Hawas Verde *[XJ Torino21 dupe]* | 100mL | BO | $25”
$25.00
$0.25/ml
Not enough comps yet
# ❌SOLD BUNDLE FOR $95❌
➡️[CLICK ME FOR PICS](https://imgur.com/a/5iOkbbb)⬅️
See fill levels in pics. For sale, no trades please!
\--
Essential Parfums Bois Impérial | 100mL | BO | **$85**
Rasasi Hawas Verde *\[XJ Torino21 dupe\]* | 100mL | BO | **$25**
\--
Take them both for $100!
\--
# Housekeeping
**\*I WILL NOT RESPOND UNLESS YOU COMMENT FIRST\***
**Payment:** PayPal F&F. Please add 3% to price if you prefer G&S. My PayPal is the same as my Reddit username, @ ethnmrrw.
**Shipping:** All prices are shipped & insured. CONUS only from NC.
**Availability:** I mark things as sold as soon as someone purchases. If it's still listed, it's still available!
**Listing:** BNIB = brand new in box, FP = full presentation, BO = bottle only.
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.