Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 22 hours ago by u/AccountParty755 · 3 comments

D.S. & Durga, Memo Paris, Dua Brand

Listing photos

12 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Grapefruit GenerationD.S. & Durga · Full · 100 ml$145.00$1.46/mlNear market
~100 ml left
full bottle100 mlused

$145.00

$1.46/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Rum Bay RumD.S. & Durga · Full · 50 ml$150.00$3.00/mlNear market
Full

D.S. & Durga

Rum Bay Rum

full bottle50 mlused

$150.00

$3.00/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
GolfjazzD.S. & Durga · Full · 50 ml$150.00$3.00/mlNear market
Full

D.S. & Durga

Golfjazz

full bottle50 mlused

$150.00

$3.00/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Pumpkin Spice 2.0 + Cozy Tale of WinterDua Brand · Bundle · 34 ml$60.00No comps yet
bundle34 mlused

$60.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Moroccan LeatherMémo Paris · Full · 75 ml$120.00$1.60/ml4% above market
Full

Mémo Paris

Moroccan Leather

full bottle75 mlnew open boxbottle box

$120.00

$1.60/ml

4% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
SherwoodMémo Paris · Full · 75 ml$120.00$1.60/mlNear market
Full

Mémo Paris

Sherwood

full bottle75 mlused

$120.00

$1.60/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Vintage RadioLattafa · Full · 98 ml$15.00$0.15/mlNear market
Full
full bottle98 ml

$15.00

$0.15/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Nitro RedDumont · Full · 93 ml$15.00$0.16/mlNear market
Full

Dumont

Nitro Red

full bottle93 ml

$15.00

$0.16/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Hawas BlackRasasi · Full · 95 ml$15.00$0.16/mlNear market
Full
full bottle95 ml

$15.00

$0.16/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
CoriumRayhaan · Full · 99 ml$15.00$0.15/mlNear market
~98 ml left

Rayhaan

Corium

full bottle99 ml

$15.00

$0.15/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Najdia IntenseLattafa · Full · 95 ml$15.00$0.16/mlNear market
Full
full bottle95 ml

$15.00

$0.16/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
AtlasLattafa · Full · 55 ml · 96%$15.00$0.28/mlNear market
~53 ml left

Lattafa

Atlas

full bottle55 mlused

$15.00

$0.28/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

[https://imgur.com/a/sO0nXwK](https://imgur.com/a/sO0nXwK)

[https://imgur.com/a/BsYmool](https://imgur.com/a/BsYmool)

CONUS only

\_\_\_

***D.S. & Durga***

* Grapefruit Generation 100ml (sprayed 5 times) - $145 shipped * Rum Bay Rum 50ml (sprayed twice) - $150 shipped * Golfjazz 50ml (sprayed twice) - $150 shipped

***Dua Brand BUNDLE***

* Pumpkin Spice 2.0 34ml + Cozy Tale of Winter 34ml (both sprayed twice) - $60 shipped **OR $45 ADD ON**

***Memo Paris***

* Moroccan Leather 75ml BNIB - $120 shipped * Sherwood 75ml (sprayed once) - $120 shipped

**ADD ONS - $15**

1. Vintage Radio (98ml) 2. Dumont Nitro Red (93ml) 3. Hawas Black (95ml) 4. Rayhaan Corium - (99ml) 5. Najdia Intense (95ml) 6. Lattafa Atlas (53/55ml)

***\_\_***

***ISO***

* Amber Kiso - D.S. & Durga * Amber Teutonic - D.S. & Durga

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

22 hours ago$145.00active
22 hours ago$150.00active
22 hours ago$150.00active
22 hours ago$60.00active
22 hours ago$120.00active
22 hours ago$120.00active
22 hours ago$15.00active
22 hours ago$15.00active
22 hours ago$15.00active
22 hours ago$15.00active
22 hours ago$15.00active
22 hours ago$15.00active

Asking about Moroccan Leather 75 ml · $120