Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 1 day ago by u/boston_ace · 5 comments

JHAG, ADP, MontBlanc, Prada

Listing photos

4 bottles in this post · 2 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~98 ml left

Juliette Has a Gun

Not A Perfume

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $56.12. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $56.12. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$55.00

$0.56/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~99 ml left

Acqua di Parma

Oud EDP

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $101.01. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $101.01. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$100.00

$1.01/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~58 ml left
soldpartial bottle60 mlused

Full-bottle equivalent $56.90. At this partial’s price per remaining ml, 60 ml would cost about $56.90. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$55.00

$0.95/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~98 ml left
soldpartial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $51.02. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $51.02. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$50.00

$0.51/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

**All prices include shipping.**

**Fragrance** |**Fill Level** |**Price** JHAG – Not A Perfume |98/100 ml |$55 Aqua Di Parma – Oud |99/100 ml |$100 ~~MontBlanc – Explorer Extreme Parfum |58/60 ml |$55~~ ~~Parada – Ocean Luna Rossa EDP |98/100 ml |$50~~  

 

**Shipping:** CONUS only **Payment:** Venmo F&F or PayPal F&F

\*NO TRADES PLEASE\*

PM for additional pictures, questions, or deals.

[https://imgur.com/a/EgUO2Mj](https://imgur.com/a/EgUO2Mj)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

1 day ago$55.00active
1 day ago$100.00active
1 day ago$55.00active
1 day ago$50.00active
1 day ago$50.00sold
23 hours ago$55.00sold

Deals happen on Reddit with u/boston_ace.