Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 23 hours ago by u/Gh0stKnight · 6 comments

Decant Bundles 4 sale!! Includes Tom Ford Plum Japonais, Guerlain Tobacco Honey, Neorli Outrenoir LV Rain Tea/Tea Storm & More!!!

Listing photos

8 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full
decant5 ml

$35.00

$7.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Full
sample3 ml

$12.00

$4.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Full
sample2 ml

$6.00

$3.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Full

The Harmonist

Moon Glory

sample2 ml

$6.00

$3.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Full
decant8 ml

$20.00

$2.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Full

Mémo Paris

Madurai

decant5 ml

$18.00

$3.60/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Full

Mémo Paris

Winter Palace

decant5 ml

$18.00

$3.60/ml

25% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Louis Vuitton

Rain Tea

decant5 ml

$22.00

$4.40/ml

9% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Read the original postShow

Kind of experimenting with a new concept of decant lots!! Most of these are extra decants that I haven’t been using (or literally can’t because some give me rashes 😭😭) so I will be bundling them up together!!

**Would prefer to sell each lot/bundle together but you can buy separately…buying a full bundle of decants will get you 15% off the entire thing though** 😉

🚨FIRST COME FIRST SERVE…**FIRST PERSON TO TAKE A BUNDLE WILL GET A FREE 2ML of LV RAIN TEA/TEA STORM. Take both bundles and get two extra mystery samples!!’** 🚨

**LOT A - Includes… (**[**https://imgur.com/a/LGEAr0q**](https://imgur.com/a/LGEAr0q)**)**

\- 5ML TOM FORD Plum Japonais (DISCONTINUED) **$35**

**-** 3ml Guerlain Tobacco Honey - **$12**

\- 2ml The Harmonist Hypnotizing Fire - **$6**

\- 2ml The Harmonist Moon Glory -**$6**

**Take the whole lot for $50!!**

**LOT B - Includes… (**[**https://imgur.com/a/hMdU2HA**](https://imgur.com/a/hMdU2HA)**)**

\- 8ML Guerlain Neroli Outrenoir - **$20**

**-** 5ML Memo Paris Madurai - **$18**

**-** 5ML MFK 724 - **$17**

**+ Add-on one or two of these fragrances below:** [**LV Rain Tea + Memo Paris Winter Palace**](https://imgur.com/a/V0j6qoR)

3ML Winter Palace - **$12 |** 5ML - **$18**

3ML LV Rain Tea/Tea Storm - **$14 |** 5ML - **$22**

**TAKE THE WHOLE BUNDLE FOR 15% off + a FREE Mystery sample!!** **\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_**

**Please Comment** ***“CHAT” Before sending me a message!!***

**PayPal F&F or Zelle accepted**

**Shipping CONUS ONLY ($5-$10 depending on your zipcode, can add insurance for $1 per 100)** **\* Orders will go out first thing on Monday (or this afternoon if you’re quick** 😉**)**

**Thanks for looking and let me know if you have any questions!!** 😁

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

23 hours ago$35.00active
23 hours ago$12.00active
23 hours ago$6.00active
23 hours ago$6.00active
23 hours ago$20.00active
23 hours ago$18.00active
23 hours ago$18.00active
23 hours ago$22.00active
20 hours ago$12.00active

Asking about Hypnotizing Fire Parfum 2 ml · $6